18 mart itiraf

admin
bizim neden itiraf edecek sayfamız olmasın. bizim neyimiz eksik, biz neden kötü kötü şakalar yapmayalım, bizim farkımız var bence. 18 mart sözlüğün itiraf bölümüdür. itirafları bu başlıkta almak isteriz. gün gelir öyle itiraflarda bulunalım ki ''aga beeee'' diyelim. gün gelir öyle şeyler yazalım ki ''ağlayalım'' her şeyi beraber yaşayalım. bu arada bu kadar yazdıktan sonra bir şeyler itiraf edeyim alkollüyüm.
victoria
Kendime kızıyorum. valla artık fena kızıyorum. Nerede sorunlu bir tip varsa onunla takılıyorum. Yeter ulan. Sanki ben çok sorunsuzum. Benim hatam.
victoria
Hayatıma giren erkeklerin hepsi nedense eski sevgililerine hep geri döndü. bu nasıl bir şeydir?
Garip. Ama ben insan dediğimiz varlığın yaptığı hiçbir şeye şaşırmam. Çünkü her an duyguları değişen varlıklarız. Anlık yaşıyoruz. Anlık değişiyor duygularımız. İnsanız. Yadırgamıyorum.
Bu defa da şaşırmadım. Şaşırmam ki.
soslupirana
Birden ilham gelir ve güzel bir başlık açarsınız. Mikemmel içeriklerle Süslediğiniz girilere bir sürü beğeni beklerken ... biri gelir eksiyi basar. Heh işte o benim.
freudunyancisi
An itibariyle minik lavin'i kucağıma almama 4 ay 12 gün kaldı. Tabii geç veya erken doğup bizi korkutmazsa. Şimdiden çok heyecanlıyım sözlük. Nasıl bir şey çıkacak acaba?