18 mart sözlük film zirvesi

soslupirana
Sabahın köründe Yine mükemmel ötesi bir fikirle karşınızdayım. 18 mart sözlük yazarları olarak film geceleri mi yapsak? İzlemeye değer bulduğumuz filmleri patlamış mısır eşliğinde açar sonrasında derin analizlerle dolu sohbetlerle devam ederiz. Yeni fikir önerileri için başlığı buraya bırakıyorum şimdilik. Ayrıca mesaj kutuma da organizasyon işleri ve katılımlar için mesaj bırakabilirsiniz.

Not: maskelerinizi almayı unutmayın.

Editos: uzakta olduğu için zirveye katılamayacak ponçikler var aramızda. Giriyi eksileme sebepleri kesinlikle kıskanma değilmiş. Onlar yapar mıymış öyle şeyler? Hiiç.
victoria
Katılacağım zirvedir. Umuyorum filmin kritiğini yapma şansımız da olur. Yalnız seçilen filmin niteliği de önemli benim için. Katılımımla paralel. Teşekkürler jdjcjejd
soslupirana
21 kasım'ı da atlattıktan sonra çalışmalara başlayabiliriz artık. Öncelikle neyi nerede ne zaman izleyeceğimize karar vermemiz gerekiyor. Bunun için de ilgililerin dm kutuma ufacık bir dönüt yapmalarını rica ediyorum. Sonrasında hep birlikte organizasyonu netleştirecek ve burayı nurlandıracağız.
Hadi bakalım aşırı sosyal çocuklar göreyim sizi.