2018 yaz dönemi finalleri

tuli
Nedense önceki dönemlerden daha zor gelen final dönemidir bana göre.
Bu gün vizesinden 15 aldığım bir dersin finaline girip sadece 15 dakika durabildim. Sinirden ve moral bozukluğundan yorgun düştüm. Kendime geldiğimde gözyaşları içinde hocaya aduket atmaya çalışıyordum. "Güvenliği aramak zorunda kalıcam" dediğinde korkudan pırt yapıp kaçtım. 10 puan kağıttan 5 puan da osuruktan alsam yine 15...
anoktask
Olmadığı için beni bağlamayan finallerdir. Gerçi 1.5 ay sonra bu finalleri arayacağım. Çalışanlara kolaylıklar dilerim efenim.
asgardli
finalllere mi giriyoruz yoksa cehenneme mi bilemediğim olay. kampüs girişlerine olmasada fakülte girişlerine " wellcome to hell " yazarlarsa daha mutlu olurum en azından.
18martsozluk
mezuniyetim yaklaştıkça acaba diğer okuyacağım bölüm ne olmalı diye düşündüğüm senedir. galiba bundan sonra 40' na kadar okurum gibime geliyor. Zaten evlenmek için çok geç kaldım. bir de gereksiz bulduğum bir sürü koşturmaca içinde para kazanma dürtüm eksik. babam bile bitirmeden ecz. geç sen en iyisi sana bu bölüm yaramadı diye ''did you mean?'' çakıyor. durum vahim, finaller ağır.