ahmet kural

kafam bir milyon
en başından beri sevemediğim bir sanatçıydı. son çıkan haberlerden sonra gerçekten iğrendim... insan öğreniyor ki, insanlar göründüklerinden ne kadar farklı.
ünlü olman sempatik olman onlarca filminin dizinin olması paranın olması bu olayın yanında hiçbir şey ifade etmiyor. umarım hak ettiğini bulur.

edit: yaptığı açıklama linkini de buraya bırakıyorum. ne kadarı doğru ne kadarı yalandır bilmiyorum ama kolundan tuttum demiş. kadının kolu mosmor aq.
http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/ahmet-kuraldan-ilk-aciklama-41005802
hallumzade
yapmacık olduğunu düşündüğüm, herkesin "cokh gülüyoz yav, komikh adam" demesine şaşırdığım, oynadığı filmleri, tahammül edip tamamlayamadığım kişinin icraatı.
nedendir bilmiyorum hiç şaşırmadım.
18martsozluk
Sanatçılıktan çok kalasçılık öğrenmiş oyuncu tipi.

Hiçbir şey yapamıyorsa en azından ferideyi sevdiği gibi rol yapsa yine bir halt olurdu.
Hadi onu geçtim ulan bir eczacı eda kadarda mı kıymeti yok bu (bkz:sıla gençoğlu)nun.

Gerçi olayın başlangıcına kadar rahmetliyi iyi bilirdik şimdi arkasından söven sövene. (Ben dahil)

Konu kadın olunca ismin ünlüsü ünsüzü fark etmiyor. Her iki taraf içinde acı verici olaylar.

Sevmeyi bilmeyende neden kalp var hala anlamış değilim!!?
1984
Türk sanat camiasına bakışın ne derece garip olduğunu gösteren örnek. Arkadaşlar bu adamlar uzaylı değil. Onlarda sever sevilir kıskanır. Onlarda ilişkilerinde sorunlar yaşar. Bize ne? Biz yaptıkları işe bakmalıyız. Adam başarılıdır. İlişki sorunlarından bize ne?
kafam bir milyon
ilişki sorunlarından bize ne mi?!! biz burada ay şu şöyle demiş bu böyle söylemiş ayrılmışlar kısmında değiliz yalnız. biz burada kadına şiddetten ötürü tepki göstermekteyiz. ünlü veya ünsüz olması hiç fark etmiyor. nasıl bize ne diyebiliyorsunuz!? anlayamıyorum.