ahsen tv muhabirinin feministlerle olan kavgası

rainmaker
videonun başlığına da "şeriat düşmanı kızlar..." çekmişler, 21. yüzyılda hala daha şeriatı savunan, savunmayanını da ayıplayan orospu çocuklarıyla dolu ortalık. ne yazık ki aynı atmosferi soluyoruz bunlarla.

feministlerin düştüğü tuzak; kadın erkek eşitliğinden bahsederlerken; kadının daha üste çıkardıklarını fark edememek olacak ki, kendileri toplum tarafından bu yüzden pek sevilmezler. ama şeriatçı bir kafa, erkeğin daha üstün olduğunu korkusuzca dile getirebiliyorsa, bu memleketin cumhurbaşkanı bile kadın erkek eşitliğine karşı çıkıp, erkeği üstün görüyorsa ve bunu da alaycı bir tavırla -ne yani şimdi biz 100 metreyi kadın-erkek aynı şekilde mi koşacağız?- dile getirebiliyorsa, kadınlar da pekala kendilerini üstün görmelidirler, bunu savunmalıdırlar, desteklerimi esirgemem. hiç feminist orospu çocuğu görmedim ama şeriatçı çok orospu çocuğunu gördüm. bu ikili münakaşada da ben, pek tabii feministlerin yanında yer alacağım.

dipnot: tartışma kadın-erkek eşitsizliğinden değil, piyango biletini satan adamın rızkına çöreklenen dinci orospu çocuklarından ibarettir. bu işi feministliğe bağlayacak olan yazarlara bir ön giriş yapmak istedim, hepsine verecek cevabım var.

ve başka bir dipnot: rızka çökmek, din gereğiymiş arkadaşlar. kuranda bile yazıyormuş; "milli piyango mu? haramrhamrhamrahramharrrramyarrrrrrraaammm"
(bakara / 69)