beyin yakan at soruları

soslupirana
Bu başlık altında at olanlar ve kendini at sananların Sormak istedikleri soruları topluyoruz.

Hey sen! İki ayaklı yaratık, binerken izin alıyor musun??
potato
Aklıma torino atı filmi geldi. Ordaki at ile Nietzsche'yi birbiriyle özdeşleştirmiştim.
Atinda varoluşsal problemleri ve hiççilik kokan yaşamı vardır. (bkz:bela tarr)
potato
Ben at mıyım ? Diye sordu at. Sonra kendine cevap verdi evet evet ben bir atım. Görevim ne ? Görevim insanlara hizmeterrorerrorerror. Beynim kendini kandırma dedi. Görevim özgürce yaşam alanımda koşmak ve çiftleşmek. Peki ben at mıyım?
luka doncic
I-I-I-I need you to tell me that I'm a good person. I know that I can be selfish and narcissistic and self-destructive, but underneath all that, deep down, I'm a good person, and I need you to tell me that I'm good. Diane? Tell me, please, Diane. Tell me that I'm good.

(bkz: bojack horseman )
tuli
tarantino filmi gibi başlık. Tekrik ederim.

Ç*cuklar müjde ! düldül'ü kıskandıran kampanya !
4 Ocak'tan sonra isteyen herkes dıgıdık dıgıdık ! Üstelik bu kadar da değil 1 yıllık üyelik alanlara nal ve rakı beyazına boyanmış havuç hediye ! (doğru yere dikerseniz unicorn sanabilirler)Neyse ben burda bi derdimden bahsetmek istiyorum. Ben bir unicorn'a aşığım ve malesef tipim kediye beş kala domuzu on geçe. Karakterim de arap atından hallice. Zor açılıyorum. Sonradan açılıyorum. Ben bu unicorna açılmak istiyorum ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum. Bi gün küpşeker mi ısmarlasam balya saman mı bilemedim hangisini daha çok sever unicornlar acil yardım.
evseksisi
Savaş Atı filmi geldi aklıma herhalde benim izlediğim hikayenin sadece atın ve onu muhtelif yerlerde bulan karakterlerin üzerinden dönen tek filmdi bir daha izlermiyim boş vaktim varsa neden olmasın?