bir kadının en öpülesi yeri

freudunyancisi
Dişi yeşil su samurlarına özel bir bölge olan klick noktasıdır.
Öncelikle Yeşil su samurunu rahat hissedebileceği bir ortama alıyoruz. Sonrasında Burnumuzu tazecik tüylerinin arasından geçirip paradise'a ulaşmaya Çalışıyoruz. Bu esnada bedensel tepkileriyle sizi yönlendiren su samurunun isteklerine de cevap vermeyi ihmal etmiyoruz. Uzun uğraşlar sonucu ulaştığımız bu noktaya ufacık bir buse konduruyoruz. Sonra da kafamızı su samurunun göbek deliğine yerleştirerek çıkardığı garip sesler eşliğinde derin bir uykuya dalıyoruz.
deer
baldırlarıdır,bu entryi girmemek için nedense kendimi 3 gün tuttum aklıma midillide tanıştığım türk kızı geliyor.yunan adasında türk kızına tutulmakta ayrı bir mesele tabi.şarabından yudum aldığında kızaran dudaklarından bahsetmeyeceğim hafif bakır teninin değdiği baldırları...ah tanrım harikaydı.baldırlara bir fetişim var evet doğru ama böyle bir baldır olamaz arkadaşlar.sıkı,taze yani açıklayamıyorum yumuşak ama sert böyle o baldırları anlatamam sanki belden aşşağısı tanrıça gibiydi o kadının.ince ayak bilekleri,arka bacak baldır arasında belirgin olan damarları...bence yeterli.(güzel baldırları seviyorum sadece ölücü değilim.)
tuli
İki adet sapığa yakın entryden sonra "boynu" dersem çok masum kalırım, o yüzden koltukaltı diyorum.

Tabi ki şaka her türlü boynudur. Boyundan öpmek aynı anda bir kadını hem kalpten sevdiğinizi hem de arzuladığınızı anlatır. Ayrıca şahdamarının tenine en yakın olduğu yerdir. Öpücik önce kana karışır sonra kalbe gider. Tabi bu öpücükten sonra hiçbir şey olmamış gibi davranamazsınız. Sevişmek zorundasınız.
1984
Ayak serçe parmakları deyip konuya yeni bir bakış açısı getiriyorum.

ama göz demek isterdim. Ancak hangi kızın gözlerinden öpmek istediysem bir daha o gözleri görmek nasip olmadı. Çok duygusalım. Allah affetsin
ragnar
Bu başlığa dizeler ile cevap vermek istiyorum.. aksi takdirde sapık gözükebilirim..
"Yüzünün bitip vücudunun başladığı yerde
Memelerin vardı memelerin kahramandı sonra
Sonrası iyilik güzellik."
(bkz:Cemal Süreya)