çansa öğrenci yurdu

deer
gezip gördüğüm yurtlar arasında apartmandan bozma yurtları geride bırakan güzide yurdumdur.yurt kavramının eski binaları yurda çevirmek olduğu çanakkale'de orta düzey diyebileceğim bir yurt.erkek ve kız yurdu yan yanadır hatta benim odam iki yurdunda pencelerinin birbirine baktığı taraftadır.akşamları sin palabras açarak içtiğim sigaralarıma hanım arkadaşlarımız eşlik etmektedir,sağolsunlar.
yalnizligi sek icen dayi
diğer yurtlardan farkı önceden ev değil de sağlık ocağı olduğu için odalarının daha elverişli olmasıdır. 2 kişilik ve içinde banyo tuvaleti bulunan tek yurt olduğu için ilk sene tercih etmiştim.(bana hiç ardes demeyin çünkü orada kalanın babasının fabrikası vardır ya da enayidir). direkt yeni kordonda olduğu için ilk kaldığım zamanlar üniversiteye değil de tatil beldesine gelmişim havası uyandırmıştı. tabii şansınız varsa direkt eve çıkın. çanakkalede yurt akıl karı değildir.
however
Konumu yeni kordonda olmasa çöp diyebileciğim bir yurttur.Gerek çalışanları gerek yönetimi paragöz ve laubalidir.Kahvaltısı ve yemekleri çok kötü.İnternet sorununu her sene çözücez deyip öğrencileri geçiştiriyolar.Yemek koymayı hiç sevmeyen aşçı anası ve yerken ağzında sakız gibi ciyaklayan peyniriyle meşhurdur.