çomü itiraf

rainmaker
bir instagram sayfası/hesabı.

kendiyle ilgili tereddütleri olan, iki cümleyi bir araya getirmekten kaçınan, çünkü getirse bir sike am olamayacağını bilen (en azından bu kadarını becerebilen) insanların itiraflarıyla dolu ortalık orada.

örnek şu;
bugün (3 aralık 2018) seni ç3'te gördüm. alevli taşaklı bakıyordun, üstündeki kıyafetlerden sütyeninin rengini tam göremedim ama kazak şahaneydi, rengi bi kere çok hoşuma gitti, (tam burada bir kez olsun, nerden aldın acaba, ben de aynısından edinmeliyim, gibi bir itiraf ben görmedim abi.) dar pantolonun vücudundaki tüm kavisleri gösteriyordu ve o çizmelerin, ayak fetişim olduğundan mütevellit (bu kelimeyi cümle içerisinde nereye konuşlandıracağımı kestiremedim, umarım tutmuştur, bu beni çok havalı yapacak, kesin düşecek, mantığı mode on.) onları görmeme engel olmuştu ancak ben seni çok sevdim. uzun uzadıya bakıştık da üstelik, (bakıştın, kesin sana aşık sanki, böyle oluyor bu meseleler çünkü(!) hayır, sahiden bakıştın, git konuş, demi. ne bakıyon len filan de mesela. ama yok.) isminin bilmem ne olduğunu bildiğim, (bak şimdi :) şu şu fakültede okuyan sarışın kız, beğen de buluyum (bulmak) seni...

ya, kızın inciğini cinciğini bulmuşsun, adını sanını öğrenmişsin, git siktir konuş artık. yeter ya. şuraya şu ödleklerin itiraflarını artık koymayın ne olur... ne olur artık bunu yapmayın. nasıl bir sapıklıktır bu. bir tanesi, arkadan fotoğrafını çekmişti kızın, "admin, kız bu, bana ulaşsın," demişti. hiç upuzun anlatmaya gerek duymamış, adam direkt arkadan fotoğraf almıştı ya. bu tacizdi düpedüz. sonra şikayetler art arda gelince sayfa silmişti.

ama bu sayfa sayesinde, güzel şeyler de olmuyor değil; mesela kitap satanlar oluyor, bugün 5 parça kitap aldım, 5 liradan. oldukça mantıklı bir ticaretti sdfkjdsa öte yandan, ev arkadaşı arayanlar filan da çıkabiliyor, kimse evsiz kalmıyor; aptal saptal yurtların da bu vesileyle sonu geliyor.

bir bakıma, teşekkürler çomü itiraf, diyebiliriz.

edit: nasıl unuttuğumu hala anlayabilmiş değilim:
rumuz: beyaz boğazlı, kazaklı çocuk.
sdlfjsdflskfjsfa
şaka şaka.
o kimse, herkese yavşıyor ya da herkes beyaz boğazlı kazak giyiyor.
allah tüm beyaz boğazlı kazaklıların belasını verebilir bence.
bir mahsuru yok.
victoria
Trollük olsun diye birkaç kere paylaşım yaptığım yer. Halbuki ilan-ı aşk ettiğim siz beğenenler hiçbiriniz değilsiniz. Aslında hiç kimseye değildi. Trpllük ya olay. Yem atıyorsun alakası olmayan balıklar geliyor oltaya. Garip bir kanal kendisi. İçinde boğulmadığım için mesudum. Takip de etmiyorum ohhh mis. Gidip bir insan insan düşüneyim ben.