troll haber bülteni

kampusteki muhabir
14.11.2018'de yaşananlar şöyle.

sözlük yazarlarımızdan ragnar tahta çıkmaya hazırlanıyor !

geçtiğimiz günlerde kendini kral ilan eden biricik yazarımızın amacının ne olduğu bilinmemekte olsa bile destekçilerinin sayısı pek fazla. özellikle babannesinin ragnar'ı " afferim oğluşuma büyümüş de kral mı olmuş :D" diyip kum havuzuna bırakması sözlükteki diğer yazarlar tarafından sevinçle karşılandı. kum havuzunda altına çiş yapan ragnar'ın çişiyle kumu karıştırıp kumdan kale yaptıktan sonra "kral olcam ben !" demesi renkli görüntüler oluşturdu.

ŞOK ŞOK ŞOK !

birlikte oynamayı teklif eden tuli'ye çişli kum fırlatan ragnar olay çıkardı. görgü tanıklarından medellin ile röportaj yapma fırsatı bulduk.

-söyle bakalım küçük medellin olay nasıl oldu ?
+abi bitane çocuk var mahallede bizim, "ben kralım" diyo "değilsin" diyenlere de sümüğünü sürüyo... buralar hep benim diyo. ben ona "buralar senin değil ki allah'ın bikere" dedim bana boncuklu tabancayla ateş etti.

-olm olayı anlat sen kavga olmuş burada kardeşler birbirini dövmüş hatırlıyo musun ?
+ heee abi tuli diye bi çocuk var ragnar'ın kafasına kovayla vurdu. ragnarda kovaladı bunu avcuna kum alıp. tuli koşarken tahterevalliye çarpıp düştü ragnar da ağzına kum attı onun. tuli kovayla vurunca acısından altına işemiş kumlar hep çiş olmuş tuli de kumu yiyince ağzı uçuklamış hep.

-ne zaman oldu olay ?
+ezan okunmadan önce

-lan olm hangi gün ?
+...

-???
+ *tüüü

-lan it ne tükürüyon !!?
+ ehehehehe... (kaçıyor)

olay mahaline ragnar'ın babannesi geldikten sonra olay tatlıya bağlanmış. sarıl kardeşe özür dile demiş, ragnar özür dilemiş sonra tuli'nin evine gidip ateri oynamışlar. ragnar oyunda kaybedince sinirlenmiş tulinin kafasına ateri tabancasıyla vurmuş. tuli ağlamaya başlayınca ragnar kendi evine kaçmış. tuli'nin kafasına 13 dikiş atmışlar. bıngıldağı gözüküyomuş doktor öyle dedi...

sıradaki haberimiz ile devam ediyoruz.

Muzlu süt gaz yaptı !

geçtiğimiz günlerde geç saatlere kadar çalıştıktan sonra uyuya kalan ziraat fakültesi böcek eğitmenliği bölümünden bir öğrenci uyuya kaldığı gün alarm kurmayı unuttuğu için sınava 40 dakika kala şans eseri uyanmış. aç acına sınava girmek istemeyen öğrenci otobüse binmeden önce bime girip dost muzlu süt alıp durağa koşarken içmiş. midesi çalkalanan öğrenci bir de havasız otobüste ayakta gitmek zorunda kalınca midesi bulanıp fenalık geçirmiş. havasızlığa dayanamayan öğrenci fakültenin durağında inip sınav salonuna gidene kadar 3 kere kusmuş. sınavda da sürekli *bırb... tısss... diye geğiren öğrenci çevresindekiler tarafından ayıplanmış.

bir de bazı yazarlara muzlu süt erotik geliyormuş. çoluğumuz çocuğumuz içiyo allah belanızı versin ne diyim...

sırada spor bülteni

geçen hafta oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

ragnar - tuli : 2-1
arda turan - berkay : 1-0
şenol güneş - beşiktaş : 0-0
cocu - fener : 0-1
galata - saray : 6-0
erdal beşikçioğlu - arda kural: 3-2

merakla beklenen vizeler - öğrenciler derbisi bu hafta oynanacak. sonuç şimdiden belli olsa da öğrencilerin taraftar desteği büyük " en fazla 1 sene daha uzar .d .d .d " yazılı pankart ile tribünlerde yerlerini alacaklar.

ve hava duru mu ?

sizin de havanızdan geçilmiyo, burnunuzdan kıl aldırmıyosunuz maşallah...
hassiktir bi saniye ! burun kılı mı lan onlar ? ben de bıyığın sanıyorum .d tüü amk .d.d.d.d tiksindim .d.d.d

şarkı ve şarkıcı önerileri

deer
rome total war oynamamış insanların bu şarkıyı bilmesini istemezdim aslında ama radyo olayı falan bir pozitif enerji kattı bana gece gece.arkadaşları evine gelince sakladığı gürcü viskisini çıkartan adam gibi hissediyorum şuan.

hicap

18martsozluk
1. [isim] Utanma, utanç, sıkılma

"Ve Rabia'nın hicabından taze yanakları gene eski nadide bir şarap gibi lal rengini alıvermişti."(Halide Edip Adıvar)

"Kalem aldın kaşlarını çatmaya / Hicap ettim adın sual etmeye." (Dadaloğlu)

2. Perde

"Sensin bize bizden yakın / Görünmezsin hicap nedir?" (Yunus Emre)

ikizler burcu

deer
Hakkımızda şerefsiz denildi, haysiyetsiz,sırtından vurur dediler bizlere. Eyyyy ahali kendinize gelin kendinize(lafım tüm dünyaya) ikizleri dışarıdan anlayabilecek adam daha anasının karnından doğmadı arkadaşlar ben bile anlayamıyorum kendimi.kıvrak zekamızla hepinize pusu kurarız ayık olun.

yazarların gördüğü ilginç rüyalar

soslupirana
Ben ve babam Beşiktaş'ın birikmiş borçlarını ödemek için evden tırlar dolusu para çıkarıyoruz. Sevkiyatın başında da ben varım ve ne alakaysa paraları rusya'ya götürüyoruz. Haber vermek için sonrasında benim telefonumdan fikret orman'ı arayan babam, geriye kalan 50 milyon liralık kısmı bilerek ödemeyeceğini bu kısmın taraftar grubu tarafından toplanmasının hem camia hem de grup arasında dayanışma ve bağlılık sağlayacağını söylüyor. Fikret orman'dan onayı alan babam en son yöneticisi olduğu çarşı watsep grubundan taraftarı birlik ve beraberlik sözleriyle coşturuyordu. Tabii benim telefonum yarı gidik Olduğu için bağlantıda sorun yaşıyordu. Babam da hem telefona hem de kendisine muhalif olan birine saydırıyordu. Şimdi Demezler mi insana o kadar paran var Beşiktaş'ın neredeyse tüm borçlarını ödüyorsun ama kendine doğru düzgün çalışan bir telefon almayı akıl edemiyorsun diye. Gel de açıkla Şimdi bu rüyayı. "Nerden baksan tutarsızlık, Nerden baksan ahmakça."

sevişmek

tuli
Abartısız dünyanın en güzel şeyi. Ne şekilde olursa olsun iki insanın birbirini aynı anda sevmesi kadar güzel bir şey yok... Üstelik beleş.