fortnite

iche iche oldu nietzsche
70 lirayı zenginlik belirtisi saymayanların oynadığı oyun. Ayrıca para harcamak isterseniz oyun içinde mevcut yerler var. (2) Ayrıca ilk üç ayında 700 milyon dolarlık gelirle muazzam bir başarı sağlamıştır Ve pubg'nin yıllık gelirine eşittir. Ayrıca dünyanın en ünlü twitch yayıncısı ninja her gün 150 bin kişi karşısında fortnite oynayarak yayın yapmaktadır. Twitch izlenme rekoru bu oyunla kırılmıştır. Tüm bunlarla birlikte şu an en popüler en zevkli oyun olması başka türlü izah edilemez.
kafam bir milyon
genellikle pubg oyuncuları tarafından aşağıdaki eleştirilere maruz kalan güzide oyun:

pvp'de bina mı dikilir amk?

grafikler çizgi film amk.

zıplaya zıplaya adam mı vurulur amk?

kitlesi çoluk çocuk amk.

roundlar 15 dakika falan sürdüğünden keyiflik çerezlik geçiyor. heyecanı yok. harita ufak. grafikler çocuksu. daha ne diyeyim.
iche iche oldu nietzsche
Grafikler konusunda aynı yolda ilerlediği oyunları kendine hayran bırakan oyun. Grafikler konusunda mükemmel bir başarı sağlanmış.

Bina dikmek sadece olay değil yapı malzemelerini mantıklı kullanabilmek için el klavye kombinasyonu yüksek seviyede olmalı ayrıca yapılan binalar ileri seviyede zeka ve yetenek birleşimine sahip olmalı alıştırmalar ile.

Kitlesi çoçuktan ziyade güncel oyunların hepsi genç nüfusa hitap ettiğinden ve şu an oynanan herhangi bir oyunun kitlesi yine çoçuklardır. Bu yüzden çoçukları sevelim.

Tüm bunları bir kenara bırakıp matematik her şeyi ezer geçer sayılar her şeydir.

Ayrıca bu oyunu herkes oynayamıyor zor bir oyun kabul edin artık amk.

Edit: imlakafam bir milyon
Herkes oynayamıyor şeklinde düşünülüp gözde büyütülmemesi gereken bir oyun olduğu su götürmez bir gerçek. Pubg oynanabilen fortnite yi de gönül rahatlığıyla indirip bununla vakit geçirebilir. Ama unutmayın ki bir pubg deki orijinalliği fortnitede bulamazsınız.
derenn
son dönemlerin patlama yaşamış bir oyunu. ücretsiz olması diğer rakiplerine fark atmasında en büyük sebeplerden bana kalırsa.