game of thrones

iche iche oldu nietzsche
Yeni sezonunu dört gözle beklediğim yapılmış yapılacak ve yapılmakta olan en iyi dizi. Bazı kesimler çok fazla izlenmesinden dolayı triplere girip izlemesede bu gerçeği değiştirmeyeceği kesin.

Şu sahnede bütün dizi ve filmleri zaten toplamış;
2357
fantastik evrenler içinde en güzelidir. Kim iyi kim kötü anlayamazsınız. romantik kokulu filmlere alışmış bünyelere çok uzak gelecektir bu evren. Çünkü romantiklerin mutlak iyi veya mutlak kötü karakterlerine rastlayamazsınız bu evrende.
yalnizligi sek icen dayi
ilk önce kitaplarını okuyarak başladığım için anca 2 sezon izleyebildiğim dizidir. kitaplarındaki dilden sonra, kendi hayal gücümden sonra dizi o kadar yavan geldi ki insanlar dizisi için bu kadar çıldırıyorsa kitaplarını okusalar ne yaparlar diye merak içindeyim. kahvemi alır film/dizi izler gibi kitabı sabaha kadar okurdum. düşünüyorum da okumaktan en zevk aldığım serilerden biri olabilir. keşke ölmeden kitaplarını çıkarabilse martin abiciğimiz.
rainmaker
başladığım işi bitireyim diye sonunu getireceğim dizi. ne sabırsızlıkla ne heyecanla, bekliyorum onu oğlunu okul çıkışında bekleyen bir baba gibi.

söylenenlere göre, game of thrones (kitap) yazarı, yazma işini durdurmuş, 3. sezondan sonra yaptığı tek şey, senaristlere senaryonun ne şekilde ilerleyeceğini söylemek olmuş. dizinin final bölümünün ardından, kitabı yazmaya devam edecekmiş bu amcamız...

gelmişsin 80 küsur yaşına, hala para, şan, şöhret peşine düşmüşsün. belki daha yayınevleriyle iletişime geçemeden öleceksin beyamca, bas şunu da okuyalım, dizisini izlemeyelim bari amk. şu dünyada yemin ederim doymak bilinmiyor bir şeylere. durup dururken sinirlendim. orospu çocuğu seni.
ragnar
George R. R. Martin'in yazdığı kitaptan uyarlanan..
baş karakterleri hunharca öldürtmekten zevk alan, aykırılığın had safhada olduğu, seks'i ve köleliği akılda kalıcı bir şekilde dile getiren yabancı dizi.. henüz the walking dead kadar kalitesini yitirdiğine inanmıyorum.. finalini sulu gözlerle bekliyoruz..