gece açlığı

yalnizligi sek icen dayi
eğer yiyecek bir şeyiniz yoksa sizi uyutmayan, sabahı zor ettiren durumdur.
az önce acıkmış bir vaziyette evde yiyecek bir şeyler ararken çekmecede arkalara saklanmış bir petit beurre bisküvi buldum. anıları saklamak istercesine oraya koymuşum gibiydi. aldığımda ikili satılıyordu. bir tanesi ile adına fakir tatlısı dediğim püskevitli puding tatlısı yapmıştım bundan yaklaşık 6 ay önce sevgilime. üzerinden 6 ay geçmiş ve dokunmamışım bile. sonrasında ne mi yaptım? usulca açıp yemeye başladım.
black ivy
az once yurtta verilen sahuru yedim.baska zaman yemek sipariş ettirmiyorlar.11 ayın sultanı ne bereketli aysın dediğim durumdur.yarın da beleş sahura gideceğim.
bihter eysan durulay
öldürmez süründürür. buzdolabına anlamsızca bakılır, yemek sipariş edip etmemek konusunda uzunca düşünülür, açlığı bu uzun süreç sonunda giderdikten sonra orgazm sigarası tadı vermesi kaçınılmazdır.
soslupirana
Gecenin bu saatinde beni çaresiz bırakan açlıktır. Midemden o kadar garip sesler çıkıyor ki birazdan dillenip bana psikelejik şiddet uygulamasından endişe duyuyorum. Yan tarafımda masumca uyuyan oda Arkadaşımı protein deposu olarak görmeye başladım. Yarınımdan korkuyorum Sözlük.
Allahını seven tepede bulunduğum katedralden içeri ekmek atsın!
deer
aylığımın bir kısmını süpüren şeydir bu illet.şansa bakın yan tarafımda dominos var.benden kazanıyor marka haberleri yok :D