hoşlanılan kişiyle aynı sınıfta olmak

deer
Şarap içip zifiri karanlıkta flaşlı fotoğraflar çekinebileceğin kadınla karşılaşırsın ama o senin sınıf arkadaşındır.kişiden kişiye değişen bir durum olsada benim gibi "abi sonu bok gibiyse hiç başlamayalım" düşünenler için can yakıcı durum. Şimdi sen bu kişiyle yakınlaşsan eyi abi işler güzelde gidiyo flört falan mükemmel harika bir ilişki başlıyor... Bum flörtte patladın artık birbirimizden çekine çekine not isteriz amk. Diyelim sevgili olundu o muhterem kişiyle iyi güzel... Bum seneye ayrıldık yeni sevgilin dersine girsin izle bak nasıl kaos çıkıyor.dedin ki aga bu kız benim hayallerimde güzel ben bunu bok etmek istemiyorum...bum sınıfın orta yakışıklı ama cesur erkeği aldı götürdü crushını. En son ihtimal ise üni sonuna kadar beraber yaşayıp askerden dönünce evlenmek.bu iyi ihtimal olsada büyük resime yani gocuman olana baktığımızda ortaya 1/4 gibi bir win durumu çıkıyor(ayrıldıktan sonra kanka kaldık bff'iz şuan durumu hariçtir,sevgili yapıyo sonra üzülüyorum). Aşkta duygular değil matematik çalışır dostlar ben bir girişimci, piyasayı doğru yoklayan, iktisatta master yapmış bir yazar kankanız olarak bu duruma lose olarak bakıyorum.riski severim ama salak değilim, teşekkürler.

Edit:son olarakta bu hesaplamaları yaptıktan sonra yinede deneyeceğim dediğimizde bu kişi buna değer mi yani türkiye ortalamalarında(hal ve hareketleri dahil) 10 üzerinden kaç puan alır bunu hesaplıyoruz 8/10 değilse hiç kalkışılmamalıdır. 6/10 çıktı deer baba,ilişki uzmanı abim ben yinede yürüyicem dedin. Yürü ya kulum yollarına güller, ellerine kolonya döktüğüm sana yürümeyen o gamsızdadır kabahat.

Edit2: #5631 numaralı entrymden sonra uyurum demiştim,20 saattir falan uyumuyorum.bu kişiyle meyhanede yapacağım ilk akşam yemeğinin hayalini kurarken uykum kaçmış, arkada huysuz ve tatlı kadın çalarken bu olaya kendimce "yaktık abayı amk" yorumunu yapmış bulunmaktayım. Sonumuz hayrola sözlük.(dert deer'in kamçısıdır)
deer
Gelişen olaylar sonucunda başlığı uplama ihtiyacı buldum.kişinin senelerdir süren ilişkisi kalbimde uçan kuşlar olan hayallerime balyoz gibi inmiştir.olsun be demekten öteye gidememekte önümüzde ki maçlara göğsümüzü gere gere ilerlemekteyiz.yine gol yok sözlük, yine karışık fenerbahçe atakları...
#dertdeerinkamcisidir