ırkçılığın yanlış olmaması

tuli
Arapların Hain olduğu bilgisinin genel geçer olmasıyla anadolu topraklarında kabul görmüş tez. Bunun yanı sıra esmer vatandaşların sadece spor ve bas gitar çalmakta başarılı olması yine herhangi bir ırka ait herhangi bir iyi ya da kötü özelliğin olabileceğini kanıtlayabilir niteliktedir. Ayrıca goblin halkının tarihin en başından beri çok az gelişmiş olması ve gelenin geçenin goblinleri sikmesi de yine bu tezi kanıtlar.
deer
esmer vatandaşların sabah akşam "çok çektik biz" modunda olmaları aslında kendilerini dünyaya sevdirme yöntemidir.böyle adamlar age of empires oynarken karşıma gelirdi hep.gelişemez,eli ayağı tutmaz sadece başka ırklara parazit olarak yaşarlar.kendilerine yapılan ırkçılığı yere göğe anlatan bu adamların yanına gittiğinizde size "beyaz" diye hitap etmesi ayrı bir ironidir zaten.adama sorarlar ilk çağların başından bile tek kalan uygarlıklar kendini geliştirebilmişken(mısır) millet top,tüfek icat ettiğinde sizin elinizde neden ok vardı diye?vay efendim aslan varmış,vay efendim afrika'nın bakir tehlikeli toprakları.millet 2 atom bombası yiyor,koskoca kıta veba geçiriyor ama yinede sizin gibi yatmıyor ulan davarlar! utanacağınızı bilsem ırk olarak suratınıza tükürürüm ama siz ondanda anlamazsınız...anca rapçi yetiştirin.

edit:sinirim hala geçmedi bu ibnelere.ulan neymiş efendim polis bizi öldürüyo,polis bizi dövüyo.vergi ver ondan sonra konuş sen önce bre deyyus.yaptığın her hareket illegal,yaşamın boyunca göt kadar olan mahallende yaşayıp devlete ve dünyaya bir katkın olmadan yaşıyorsun.eğer senin ırkından birisi bir şeyleri okuyup yüksek yerlere geldiğinde ona salak gözüyle bakıyorsun.karşında esmer bir polis gördüğünde ona "ihanet ettin" diyorsun.amerika kıtası'na köle olarak gelmişsin ama ot içmekten senin dedelerine bunları yapan ülkenin içinden geçmiyorsun.neymiş efendim "black lives matter"mış sinirden elim ayağım titriyor vallahi.