libidosu yüksek kadın

mediocregenius
aşağıda yazılanlar bilimsellikten uzak olmakla birlikte kişisel gözlemlerime ve tecrübelerime dayanır.

seksüel gücü ve enerjisi yüksek kadınları tanımlamak için kullanılan sıfat.

(mutlu olan her kadının libidosunun 3-4 kat artacağına inancım tam olmakla beraber)

bugüne kadar tanıdığım bütün kadınlar libidolarının yüksek olduğunu iddia etseler bile bunlardan yalnızca 3 tanesi savlarını sağlam delillerle destekleyebilmiştir. üçünde de gördüğüm ortak özellikler ise aşağıda listelediğim şekildedir;

-eğer cinselliklerini ve arzularını bastırmamışlarsa sizi seksüel olarak istediklerini fazlasıyla belli ederler, eğer anaerkil bir toplumda yaşıyor olsaydık bu kadınlar çok rahat bir şekilde tacizle suçlanıp ceza alabilirlerdi.

-ilişkilerde sadıktılar. cinsellik çok büyük bir öneme sahip olsa da sekse ulaşmak onlar için basit olmasından ötürü ve bu açıdan özgüvensizlik yaşamadıkları için asıl eksikliğini çektikleri şeye ulaşmaya çalışırlar, manevi tatmin. ilişki de seks önemli olsa da yine de son kararı beyinleri ile verirler. bu yüzden yürümeyen ilişkilerde bir süre süründükleri olmuştur. yine de nihayetinde mantıklı olanı yapabildiler.

-özellikle cinsel olarak olgunlardır. cinsel kimliklerinin farkında ve ne isteyip ne istemediğini net olarak bilen kadınlardır.

-tanıdıktan sonra o kadını düşündüğünüzde aklınıza gelen ilk kelime dişi'dir.

yeniden organize edene kadar günlük hayatınız iş-seks-uyku şeklinde geçebilir. eğer ilişkiler konusunda çok tecrübeniz yoksa bu monotonluğa götürür ve bu da ilişkiyi bir noktada bitme noktasına getirir eğer hala gençseniz.

insanların birbirinin zekasını yargılayamacağını düşünmekle birlikte bu kadınlar için söylenebilecek üç şey var, yaratıcılar, farkındalıkları ve empati yetenekleri yüksek.

her kadın gibi sevilmek isterler, sevin. özgüvensizliklerinizi, yetersizliklerinizi onlar üzerinden gidermeyin.

düzgün ve sağlıklı bir ilişkide en vahşi ve canavar olanları bile inanılmaz anaç olabiliyor. yemek yapmayı bilmem diyen kadının bir anda annesinden taze fasulye tarifini alıp akşam eve geldiğinizde sizi bi' ton yemek ve özlemle karşılaması inanılmaz bir duygusal tatmin ve mutluluk sağlayabiliyor.

son olarak ilişkiler de yeterince olgun değilseniz kavgaları seks ile yamalayıp geçiştirme hatasına düşmeyin sürmesini istiyorsanız.

sevin, sevişin.
bu başlıktaki tüm girileri gör