medellin

medellin
öncelikle bana kapılarını açan hepinize sonsuz teşekkürler. diktatörlüğün olmadığı, milletin dış görünüşüyle, engeliyle dalga geçilmediği, trollük adı altında aşağılık tavırlar sergilenmediği bir sözlük de olmaktan çok mutluyum. umarım güzel şeyler okur, sizi mutlu edecek şeyler yazarım.
ayrıca ben buraya kaydolduktan sonra, benimle beraber buraya gelen başta deer nickli arkadaş olmak üzere hepsine teşekkürler. Vaziyet alın, buralar hızlanacak.
ragnar
Ragnar yeni dönemde kankasi medellin ile sahnede olacak selamlar efendim :) Şaka falan bu çocukla baya tartışıyorduk.. şimdi gerçek sözlük yazarlarındır politikası olan bir sözlüğe geldiğimi düşünüyorum.. eskiden baya eleştirmiştim bu sözlüğü bekleyip göreceğiz..
yirmakci
"fasılcının 1 tl farkla büyüyen menü"
"fasılcının metresi"
diyenlere bak sen hahahahahaha.

ha bir de yazmayı unutmuşum D: parkta sakso çektirebilen yiğit bir delikanlıdır aynı zamanda :Dddd
yalnizligi sek icen dayi
hayatın gerçekten çok ironik olduğunu gösteren yazardır. bir nevi olayları tetikleyip çöp yuvasından uçurulmama sebebiyet vererek bu sözlüğün kurulmasını hızlandırmıştır. en sonunda kendisi de yanlış insanlara güvendiğini anlayarak doğru yolu bulmuştur. sensiz bu sözlüğün zevki çıkmazdı. önceden deplasmandaydım şimdi ise benim sahamdayız. hadi bakalım eğlenceli günlere.