muzlu süt

soslupirana
Gece gece yine karnımın acıkması sonucu aklıma gelen ilk şeydir. Ne güzel bir içecektir kendileri. Aziz dostum süt ile onun tropik eşi muhterem muz hanımefendinin eşsiz dansıyla oluşur. Sonra biz gibi Yarı heyvan Yarı bilmem neler de Onları hüpletiriz. Pişman mıyıZ? Ben değilim.

Karnım aç sayın sevgili sözlük yazarları. ne olur yani biriniz camdan muzlu süt atıp kaçsa??
deer
muzlu sütün mizahi bir seksi tarafı var içen kişi hangi cinsiyetten olursa olsun bir sempati,bir çocukluk katıyor.masum ve mıncırmalık partner sevenler için birebir kişi analizi yaptıran içecektir.

Edit:haber bültenine "muzlu sütü çoluğumuz çocuğumuz içiyor" yazılmasından sonra entryme +18 ve üzeri kişiler için söylenmiş bir görüştür ibaresi koyuyorum çünkü pedo değilim arkadaşlar, teşekkürler.
victoria
En sevdiğim meyvenin sütü. Yalnız ağızda bıraktığı son tat kötü oluyor. Hafif şurubumsu bir tat. Tarif edemeyeceğim kadar özgün bir tat. Bana "her şey mükemmel olmak zorunda değil"' i hatırlatıyor. Eee ama öylee!
hallumzade
sabah kahvaltısı açısından oldukca uygun bir alternatif olmakla beraber şahane tok tutan içecek. Bir kaç damla bal ile beraber atom etkisi yaratabilirsiniz. Muzlu olan bütün yiyeceklere ve içeceklere bir sürü kalp. Komaya girebilirim.