palu ailesi

hallumzade
dinin karanlık ellere geçtiğinde nasıl bir şeye dönüşebileceğinin kanıtı olan aile. Hatta şeytanın "siz ne yaptınız lan" diyebileceği bir aile. iki kere okudum ve ilişki ağını zar zor anladım, belki de doğru anlamamışımdır bilemiyorum. hayatımda bir kez olsun müge anlı seyretmedim. bu ailenin sapıkça yaşadığı hayatı ise sosyal medya hesaplarından ve twitter'dan okuduğum kadarıyla biliyorum. bu ülkenin kan dondurucu olaylarından midem bulanıyor artık.
samara
zamların yılbaşı ile bu kadar üst üste geldiği bu dönemde ortaya çıkması manidar olan ailedir. iktidar yanlısı bir kanalda milyonların seyrediyor ve sadece bunları konuşuyor olması da tv'nin nasıl bir uyuşturucu olduğunu açıkça gözler önüne sermektedir. olaylar gerçek ya da sahte olabilir. bununla ilgili herhangi bir yorum yapmayacağım ancak gerçekse bile bu tarz olaylar bu ülkede ve dünyanın bir çok yerinde maalesef benzerine rastlanabilecek hikayeler. bu yüzden tam da yaşam şartlarımızın daha da zorlaşmaya başladığı dönemde bunlarla ilgili haberler okumak ve izlemek yerine insanların bu tarz hikayeler ile oyalanmasını sağlamak çok da mantıksız gelmedi bana.
enkagirl
batıl inançları olan bir aileyi şeytan damat tarafından dolandırılmasıdır. ailenin sıralı olaylar sonucu beyinleri yıkanmış. Bu iğrenç insanlarla aynı ülkeyi paylaşmaktan utanç duyuyorum resmen.
kafam bir milyon
mevzuya yabancı olanlar için haber kanalında yeni başlayanlar için "palu ailesine giriş" başlıklı haber yapıldı. ders olarak okutulacak düzeyde. durum bu kadar vahim. işin gerçeği hiç izlemiyorum bu tarz programları. hiç de merak etmiyorum. müge anlı'dan da haz ettiğim söylenemez. bu programları kökten kaldırmak için daha ne bekleniyor anlamış değilim. milletin psikolojisi zaten mavi ekran veriyor. bir de bu programlara maruz kalan yurdum insanının halini düşünmek bile istemiyorum.

hiç sıkıntımız yokmuş gibi bir de bu palu ailemiz eksikti.
martayi
İki masum insanın cesedi de bulunamamış. Bunlar gerçekten çok enteresan bir yalan bağımlılığı yaşıyorlar ve yalanlarına belli bir süre sonra kendileri de inanıyorlar. kişilik bölünmesini toplu şekilde yaşayan aile.