selam vermeyi yürüyor diye algılayan insan

soslupirana
Gece yarısı olduğuna göre kafamdaki tilkilerin uyanma vakti gelmiş demektir. Şimdi arkadaşlar izninizle birkaç insana giydirmek istiyorum kibarca. Kafasında acaba ben de mi Diye geçirenler üzerlerine alınabilirler.

Kaç buzul çağı atlatmışsın, av olmaktan çıkıp avlamayı öğrenmişsin. Sonra bu beni yoruyor en iyisi evcilleştireyim diye hayvan ve bitki sahiplenmeyi akıl etmişsin. Arada dinler gelmiş geçmiş. bir müddet sonra sevgi peygamberi edinmişsin. doğumuna da milat demişsin gel zaman git zaman savaşlar, öğretiler, fikirler, birde bakmışsın ki hoop bilim.
Evrimdir, yok değildir. O, ol demiştir olmuştur. Kavga kıyamet düş kalk, cart curt... her şeyi öğrenmişsin bak yılların birikimi var. şunu da öğren artık güzel insan. Ne olur. Biri senden hoşlanıyorsa çıkar karşına insan gibi anlatır kendini. Açık ve net olur. Beklenti ve arzusu her neyse artık. Ama yok eğer böyle bir ifade geçmiyorsa rica ediyorum artık sen de her iletişim belirtisini "bana yazıyor abi' diye algılama. Bir insan sizi, Yaşam biçiminizi, Düşünsel birikiminizi merak ediyor olabilir. Hatta sırf sempatik bulduğu için de tanışmak istiyor olabilir. İnsan seviyordur belki hayatında daha çok insan olsun istiyordur... hiçbirimiz merkez değiliz. Planları yalnızca biz oluşturmuyoruz. Kabul edelim her birimiz olmasak da olur. Bunun için kendimize gelelim. Her merhabayı potansiyel flört adayı olarak görmeyelim. Ben gibi 16. Yüzyıldan kalmalar bile yapmıyor artık bunu yahu. Utanın.

twitch

ragnar
yayın kalitesi en yüksek canlı yayın platformdur.. ileride youtube kadar leş içeriklerle dolacak mı bekleyip göreceğiz..
prophet jahrein

anne

rastafari
Hayatta tek başıma ayakta kalabilmem için elinden geleni yaparken aynı zamanda gölgem kadar benimle birlikte olan kadın. Tek başımayım ama düşsem kaldıran yine annemdir. Benden hiçbir beklentisi olmadı bugüne kadar, sadece iyi biri olmamı istedi. Beklentisiz hayatın özgüveniyle sere serpe yürüdüm ben de hayata karşı. Annem; canım işte be. Ne kadar trollesem de severim

valve

ragnar
Eskiden oyunlarıyla dile gelen bu aralar cs go oyunun ekmeğini halen yiyen oyun firması.. half life 3'ü torunlarımız bile göremeyecek..

freddie mercury

victoria
queen grubunun vokalisti. Aynı zamanda grubun çoğu şarkısının bestecisi.

operaya ilgisi olduğunu yeni öğrendiğim rock star.
ayrıca pakistanlı olduğunu ve paki olmaktan nefret ettiğini de yeni öğrendim. freddie özür dilerim.

Bir de şey rock star fakat gitarı ve gitarın çıkardığı sesten nefret ediyormuş. İşlevsiz bir müzik aleti olduğunu söylemiş. Garippp

akp gitsin diye hdp ye oy veren türk

1984
hdp eğer barajı geçemez ise akp fazladan milletvekili alacak. Bu durumda meclisi elden gidecek. Sevgili yazar arkadaşlar. Haklısınız hdp kanlı siyaset yapıyor ama ne yapalım bizim ülkemizde de %10 seçim barajı denen bir saçmalık var. Bu nedenle her ne kadar hdp'yi sevmesem de olay artık chp, hdp, MHP meselesi değil. Mesele Nazım'ın bir zamanlar dediği gibi
"Biz, onlar"

E: HDP'ye oy vereceksenizde bunu çanakkalede yapmayın. Hdp'nin vekil çıkarabileceği şehirlerde yapın. Çünkü Çanakkale'de akp ve chp mücadelesi var.

sakal

tuli
şimdi burda detaylı olarak anlatıcam adama benzeyin de göz zevkimize tecavüz etmeyin diye. 6 yaşımdan beri traş oluyorum bana güvenebilirsiniz.


1- seyrekse komple kes !
2- değilse okumaya devam et.
3- yanak kılı diye bişey var gidin bi yaktırın onları orangutan gibi gezmeyin , geçenlerde çok popüler bi barın afişinde gördüm sahneye çıkan elemanın fotosunu basmışlar afişe onun bile yanak kılları tel kadayıf gibi uzun uzun ve bu müzisyen kişiye hanım arkadaşlar sempati besliyo... ah çanakkalem vah çanakkalem güzel ama vizyonsuz çanakkalem...
4- gırtlakta da sakal olmaz , kafanızı yukarı kaldırın bi aynaya bakın yosun bağlamış gibi duruyo boynunuz , gıdınıza hayali bi çizgi çekip aşşağıdaki herşeyi kesin , benim gibi çene kemikleri gözükmeyen bir semender yavrusuysanız köşeli kesin şu sakalı ,bunlar hep hile ,bunları hep öğreticem size
5- burun kıllarınız bıyığınızın bi parçası değil , palmiye ağacı gibi fışkırmışlar iyice. duygusal bağ kurmadıysanız onları da yok edin (bkz: sen nasıl nefes alıyorsun ?)
6- bir trimmer edinin boyunu kısaltın haftada bir , ne padişahsınız ne de barbar , meme uçlarınıza kadar uzamasına gerek yok o sakalın, saçmalamayın.
7- ayda bir duş alıyosunuz çoğunuz biliyorum ama mümkünse şampuan ve saç kreminizi sakalınıza da uygulayın, bi de tarayın aşşağıya doğru, bi süre sonra burak özçivit'den daha güzel sakallarınızın olduğunu göreceksiniz , çünkü onda sakal yok.
8- estetik cerrah değilim sakalınızı kurtarırız ama hastayı kaybedebiliriz , siz biraz da tipinizi düzeltmeye çalışın keramet kılda olsa berbere nur yağardı. ama sakalınız güzelse benim gibi, evinize nur da yağar , melis de yağar ayşe de yağar fatma da yağar... niahahahaha (bkz:kötü adam gülüşü)