kpss

tyfngkts
devlete kapağı atmak isteyen kişilerin girdiği bir sınavdır. belirli düzeyleri vardır. ona göre sorular kolay veya zor olur. atanmak ise tam bir torpil işidir.

çocuklara cinsel eğitim nasıl verilmelidir

deer
Bu konuyu ailemden öğrenmek isterdim doğrusu.kısmet karşı komşum olan 6 yaş büyük abiyeymiş."annen ve baban sevişti, sen oldun" biçiminde direkt olarak konuya dalması beni aşırı şaşırtmış ve korkutmuştu zamanında.karşılık olarak "seninkilerde yaptı madem" gibi bir laf söylemiş devamında "evet" cevabıyla karşılaşmıştım.beni asıl korkutan şey benim bu soruyu o ana kadar hiç sorgulamamış olmamdı.bir süre kendi kendime bu konuyu neden hiç düşünmediğimi sormuştum,neden hiç ilgimi çekmemişti?çünkü zihnimde bu konu bir boşluktu resmen ne leylekler vardı ne sevgiyle ortaya çıkan ben.alışmam biraz zaman almıştı...

17 burda

marjinaloduncu
çanakkale'ye yetecek büyüklükte, kampüse yakın olmasıyla avantaj sağlayan şirin bir avm. ancak Çanakkale bir öğrenci yeriyken sinemaya biraz yatırım yapsalar daha iyi olacak.

yağmur

anoktask
Bertuğ Cemil'in buharlaşan sevgileri geri vereceğini umut ettiği, hiç eskimeyen o tatlı şarkısına adını verdiği hava olayıdır.

66

ordoabchao
Papaz (k, r) kız (q, d) vale (v, j) 10 9 ve as (1) ile oynanan bir kağıt oyunudur.
İçinde hesaplama olduğu için iki kat zevklidir. Ayrıca birisinin dediği sözü de yazmazsam olmaz 66 türkiye'nin oyunudur.

zidane

ragnar
(bkz:materazzi)'nin annesine küfretmesi sonucu o meşhur kafa vuruşunu yaparak oyundan atılan, italya'nın dünya kupasını kazanmasında büyük başrol oynayan efsane. (bkz:Real madrid)'de oyuncuyken 2, teknik direktörken 3 kez şampiyonlar ligi kupası kazandı.. yaz yaz bitmez..

game of thrones

2357
fantastik evrenler içinde en güzelidir. Kim iyi kim kötü anlayamazsınız. romantik kokulu filmlere alışmış bünyelere çok uzak gelecektir bu evren. Çünkü romantiklerin mutlak iyi veya mutlak kötü karakterlerine rastlayamazsınız bu evrende.

yazmak

potato
Bana hep senin kafana ulaşıp yazamayiz diyorlar ki haklılar bir nebze. Kendime hak veremedim bugüne dek ve artık veriyorum hakkımı. Aklım çoğu kez "alköl" kazanına, morfin kazanına veyahut esrar kazanına düşmüş gibi. Özgün olduğumu hissetmeme neden oluyor bu durum. Yazarken yardırıyorum.

troll haber bülteni

kampusteki muhabir
18.04.2018'de yaşananlar şöyle; 

pazartesi sendromunu salı günü atlatabilen öğrencilerden bazıları vizeler yüzünden çarşamba günü tükenmişlik sendromuna girdi. güzel oyuncu meryem uzerli  çomülü öğrencilere "çok da şeyapmayın, beni de çok üzmüşlerdi, unutunca unutuluyo" diye tavsiye verdi. öğrenciler ise tavsiyeyi dinlemeyip meryem uzerli ile fotoğraf çekinmek isteyince izdiham oldu. kalabalıktan korkan özel şöförü basıp gidince seksi oyuncu ç3'e binmek zorunda kaldı. türk asıllı oyuncu otobüse binerken erkek öğrencilerin "abla sana biz basalım ablaaa .d.d.d" söylemlerine sinirlenip "dülülülü dülülülü!" diye bağırdı. 

meğerse alarm çalmış ben rüya görüyomuşum çok özür dilerim sözlük... 

sıradaki haber ösemdekisarıkedi'den 

ösem'deki kedi dehşet saçtı ! 

saat 12.40 sularında kafedeyim'in önündeki kediyi sevmek isteyen kızlar, önce kedinin tüyleriyle oynadılar. kedinin aç olduğunu farkeden kızlardan biri miskin hayvana dilimlenmiş salam yedirdi. karnı doyan kedi iç güdüsel olarak kızlara teşekkür etmek isterken olanlar oldu! grubun esas kızının bacağına tırmanmak isteyen kedi kızın taytını cırdı. taytın cırıldığını farkeden kız kediye tepki gösterdi. "120 lira verdim ben buna! nike bu senin haberin var mı acaba bundan gerizekalı ! " diye bağırması üzerine kedi çok üzüldü. e hisli hayvan tabi 6 .hissi çok kuvvetli. rızkının peşindeydi halbuki... 
neyse kedidir ne yapsa yeridir diyip devam ediyoruz. 

sırada spor ve "hava duru mu?" bültenlerimiz var. önce hava; 

pazartesi günü hava güzel sanıp tişörtle okula giden bilgisayar mühendisliği öğrencisi biraz hasta olmuş burnu tıkandığı için trakyalıyla azeri karışımı gibi konuşuyodu alfabenin yarısı yok geri kalan ünsüzlerin hepsi de m harfi... ne dediği de anlaşılmıyo zaten sadece " astayım, murnu tıkalı" dediğini anlamış muhabirimiz... 
burdan ona acil şifalar diliyoruz. nurofen iç geçer, bi' daha da yapma böyle şeyler fakülten taa dağın tepesinde esiyo ora hep esiyo. 

şimdi de spor; 

şok şok şok ! 

az önceki çocuk vardı ya meğerse bu akşam 9-10 halısahası varmış ona gitmemek için hasta numarası yapıyomuş. ama "m" harfi sabit. burnunda et varmış. oda arkadaşı öyle dedi yani.

muzlu süt

deer
muzlu sütün mizahi bir seksi tarafı var içen kişi hangi cinsiyetten olursa olsun bir sempati,bir çocukluk katıyor.masum ve mıncırmalık partner sevenler için birebir kişi analizi yaptıran içecektir.

Edit:haber bültenine "muzlu sütü çoluğumuz çocuğumuz içiyor" yazılmasından sonra entryme +18 ve üzeri kişiler için söylenmiş bir görüştür ibaresi koyuyorum çünkü pedo değilim arkadaşlar, teşekkürler.