sabahlamadan üniversite bitirmek

yalnizligi sek icen dayi
neden herkesin ders odaklı düşündüğünü anlayamadığım olaydır. kendim bildim bileli geceleri daha çok sevdiğim için sabahlamadığım gün sayısı sabahladığım gün sayısından daha azdır. herkesin uyuyor olması, oluşan sessizlik, her yerin karanlık olması daha iyi hissetmemi sağlıyor.
tuli
İmkansız sözcüğünün karşılığıdır. Aynı güne 3 sınavınız denk gelmediyse ve bunun stresine girmediyseniz durum başka tabi. "Köpek gibi eğlenelim de itlik serserilik edelim." diyorsanız da Şirinleri görebilmekten daha küçük bir ihtimaldir. Eğer yeterince kötü bir çocuksanız sabahın beşinde jokerden kovulduğunuz anda şirinleri görebilirsiniz...

"Usta şirin ??? Aa polismiş..."
ekonometrist
Sabahladığım sınava 5 dakika kesitiriyeim dedikten sonra geç kalmak ve saatini karıştırsığım için sınava girememek hobilerim arasında. Ya hiç bir şey yapmasanızda batak atmak için bile sabahlamadınız mı?
prag
Daha önce birkaç kere sabahlama deneyimim oldu hiç verimli değil. onun yerine sabah erken jalkıp çalışmak daha iyi. Bir süre sonra kahve de etki etmiyor, vücudu uyandırıyor ama beyin uyku moduna giriyor ve bir süre sonra çalıştığımdan da anlamıyorum.