şaka maka entry girememek

rainmaker
böyle bir durum var. bazıları ne yazacağını bilemiyor, bazılarıysa metni hazırlayıp gönderecek, eli gitmiyor ya da eli gitse bile gönder tuşunu göremiyor.

o değil de olm bu nasıl bir sıkıntı lan? adam belatarr diye başlık açmış, alta bakınız verip düzeltmek istedim, entry'i girdim, gönder tuşu yok sdfkjdsa neyse ki yeni bir başlık açabiliyoruz da derdimizi bir gören bir duyan çıkar belki.

edit: evet. uzun zamandır yoktum ama entry giresim gelmiş olamaz mı yani? muhaliflik yapabilmek için illa burada, sözlükte çok mu emeğimizin geçmesi lazımdır, nedir? aylar sonra geldim, parçalayacağım buraları.

edit reloaded: sorunu bilgisayarım üzerinden chrome tarayıcısında yaşıyorum, telefonda bu işler nasıl dönüyor bilmiyorum. "ne saçmalıyor bu amk keli" diyenleriniz için baştan uyarayım, kel değilim. saçım var.

edit revolutions: sahiden bu uygulamaya telefondan filan giren var mı amk? ayaküstü entry paylaşımı yapan benden de büyük haindir. insan en azından ne olduğunu belli eder, demi? telefondan girip sözlükle uğraşır gibi (başlık: ekmek. tanım: her sabah yerim.) paylaşımlar yapınca emek olmuyor o; alengirli işler, ihanet falan filan oluyor. aksi takdirde usta yönetmenlerden birinin ismini bile yanlış yazabiliyorsunuz böyle olunca xd.
deer
son 1-2 gündür sanki tüm yazma yeteneğim kayboldu.yeni konulardan bahsedemiyorum bildiğin eski yaşadığım olayları ısıtıp ısıtıp koyuyorum sözlüğe.sözlükçe terapiye gitmek için bir sebep olarak görüyorum bu durumu.