şarkı ve şarkıcı önerileri

deer
ayrı başlıklarda yüzlerce sanatçı paylaşacağımı düşündüğüm için bunu tek başlığa indirmek istedim.sürekli yenilenecek ve gecenin şarkıları gibi önerilerde bulunabileceğimiz başlıktır.

ilk gecenin şarkısı olarak: love in a trashcan-the raveonettes
öneri olarak ise: 911/mr.lonely-tyler,the creator
deer
Admin biraz sinirli galiba içime doğdu, ona rahatlatıcı bir şarkı yolluyorum bu entryden.

What you won't do for love-Bobby caldwell
1
deer
sabaton-panzerkampf

99 yılından beri aktif olarak müzik yapan isveçli metal grubudur.ana tema olarak yaşanmış savaşları müziklerinde anlatırlar.panzerkampf şarkısında 1943'te yaşanmış Prokhorovka(kursk) savaşını öyle bir coşkuyla anlatmışlardır ki berline yürümemek için kendimi zor tutmuşumdur her dinleyişimde.anlattığı savaşları kahramanlaştıran bir dilleri olmasına rağmen gallipoli(gelibolu) cephesini anlatırken "kazanan yok,savaş yok,hepimiz kardeşiz" üslubu türk dinleyicilerine "meh" tepkisi verdirtmiştir(insan sonuçta bir şeyler bekliyor yani boşuna mı savaştık okadar?).belki şarkıyı yazan kişinin türk olması sebebiyet vermiştir buna.
soslupirana
Yarın beni bekleyen 2 adet sınav kağıdını unutmak için hunharca dans ederken bu başlıkta buldum kendimi. Ve dedim ki neden bu şarkıyı başkalarıyla da paylaşmayayım. Kendileri bu şarkıyı muhtemelen biliyorlardır ama olsundu.

Not: oraya buraya zıplamadan dinlemeyin, göreyim totoları.

deer
rome total war oynamamış insanların bu şarkıyı bilmesini istemezdim aslında ama radyo olayı falan bir pozitif enerji kattı bana gece gece.arkadaşları evine gelince sakladığı gürcü viskisini çıkartan adam gibi hissediyorum şuan.

deer
yine bir çocukluğuma götüren şarkı. green day ile tanışmam knight online oynayan teyzem sayesinde olmuştu 7 sene önce.ilk dinlediğim basket case şarkısıyla bana güzel anılar yaşatmış yeni aldığım mp3'üme ilk sıradan girmişti.bu şarkısı yine farksız bir şekilde aynı duyguları yaşatmış ve bilen yazarları eski günlerine götüreceğinden emin olduğum için bu başlığa bırakma ihtiyacı gördüm.

deer
1 günde 2. öneri geliyor deer'den.azerice olan bu şarkımızda duygu değişikliği yaşamaktan "acaba yüksek miyim?" diyeceksiniz kendinize.son 25 dkdır dans ediyorum fakat bunu yaparken eski sevgilimi hatırlayıp hüzünleniyorum ama dans ettiğim için de mutluyum bir yandan.en son bukadar duygu değişikliğine 2004'te aldığım uyuşturucular yüzünden bar tuvaletinde geçirdiğim overdose sebep olmuştu(don't do drugs btw).nakarat kısmının weedli brownie hazzı verdiğini düşünmekteyim.deer
birden fazla chill beatlerin birleştirilmesiyle oluşturulan bu muazzam tape kulaklıklarınızı taktığınızda sizi farklı diyarlara götürecektir.huzurlu geceler geçirmeniz dileğiyle.

deer
bugün menümüzde ezhel sayesinde 2 sene önce tanıştığım aga b abimiz var.beatinde barındırdığı hafif jazz ruhunuza işlemekle kalmıyor 01:25'te ki girişiyle kalçalarınızı hareket ettiriyor.türk müzik piyasasında hep görmek istediğim çalışmalar bunlar.