sözlüğün en kaliteli yazarı

tuli
Gelin bi oyun oynayalım,herkes sırasıyla bildiği dilleri, hobilerini, instadaki takipçi sayısını, benimsediği felsefeyi, en sevdiği ve sevmediği şeyi yazsın aramızdaki en harika insanı seçelimGiriş seviyesinde norveççe, esperanto, yunanca ve fransızca biliyorum, orta seviye ingilizcem var.

Boş vakitlerimde Elektronik müzikle ilgileniyorum, otobiyografimi yazıyorum, ucuz elektronik cihaz kovalıyorum.

İnstagram'da 400 takipçim var , 150 tanesi fanboy ve fangirl.

Hayat felsefemi daha tam oturtamadım ama kendimi varoluşçu meritokrasinin steril asimilasyoncu anti-hümanisti olarak görüyorum.

En sevdiğim şey meyveli yaş pasta
En sevmediğim şey ise tatlı bişey yedikten sonra ağzımda kalan metal tadı. O yüzden meyveli yaş pasta yemiyorum, resimlerine bakıp gülümsüyorum... Tıpkı onun resimlerine baktığım gibi...

Sıra sizde
deer
İsim vermeden vurman hiç hoş olmadı tulicim.kalitesiz falan demişsin bana gerçekten ayıp(!)
(bukadar şey yazamam, kalitesizim)
tuli
Bu bir cevap entrysidir silinmemesi için bilgi de vereceğim.

Dear deer, "faullü oynayacaksak oynamayalım" beyanına karşılık " ağlayacaksan hiç oynamayalım" demek istiyorum. Ayrıca dua et belden aşşağı vurmadım, yoksa sakat kalırdın.

Bilgi şeysi: insan insanın kalitesini belirleyemez, birşey hakkında olumlu veya olumsuz kesin hüküm belirtmek için o şeyden daha üstün olmak gerekir. Tüm dünyadaki modern hukuk kuralları sezginlik yetisine sahip tüm insanları eşit kabul etmektedir. Yani ki; "boş yapıyorum agacım , kalbini kırdıysam affına sığınırım"

senin kalbin olduğunu bilmiyordum... Sık kafama !
ragnar
Başlığı açan şahsın böyle bir yeteneğe sahip olmadığını ben dahil bütün yazarlarımız biliyor.. böyle bir tartışmanın benim olduğum bir sözlükte yapılması gerçekten utanç verici.. bütün bayan arkadaşlarımız bu sorunun cevabını beni göstererek vermiştir..