tanrı olsaydım

deer
Bana inanmayanların gece evlerine girer onlar eve dönene kadar tekli berjerlerinde bacak bacak üstüne atmış beklerdim.eve geldiklerinde "gel otur şöyle iki dakika konuşalım" diyerek sakinleştirip oturduklarında "anlatsana biraz neden cehennem?" diye sorardım.
evseksisi
Tanrım (Allah) al canımı kurtulayım diyenlerin altına sıçmalarına vesile olurdum kolaydı demi öyle ölmek he dıbına koyduklarım (ben öyle programlamadım)
ordoabchao
bir varsayımdır.
Şu an bir yaşama sahip olan her canlıyı istedikleri her şeyi yapabilecekleri ayrı ayrı evrenlere postalardım. O evrenlere de istediklerini ve isteyeceklerini çok önceden koyardım. Hani keşke şöyle yapsam dedikleri şeyler varya onlar da keşkelerde kalmayacak. Mesela a kişisinin öldürmek istediği b kişisi de o evrende olacak ama kopyası. Gerçek B kişisi kendi evreninde c kişisinin kopyasıyla batak atarken a kişisinin evreninde kendi kopyasının bir cinayete kurban gittiğinden habersiz olacak.
Sınırsız sayıda klon olabilir. Herkesin zararsız çıkabileceği bir düzen bence bu şekilde olur. Eksikler olabilir ama fazla uzattım.