toplu taşıma araçlarında öpüşen çiftler

iche iche oldu nietzsche
Sevgilisinin yerine de kentkartını kullanan Çiftlerin otobüse bindikleri anda birbirine sarılıp laplup diye birbirini öpme durumu.

Birbirlerinizin çok sevmediklerinin farkında olmakla birlikte alnından, yanağından veya dudağından alınan öpücüğün dudakların ayrılma anında çıkarttığı sesten rahatsız olan insanlar Emin olabilirim ki vardır. Arada farkına varmadan farklı kişilere sekmesi ise an meselesi.
soslupirana
Birbirlerini çok sevmediklerinin Farkındaymışmışlar da arada farkına varmadan farklı kişilere sekmesi an meselesiymiş de...

Tanım bana bir şey hatırlattı. İki sevgili metro vb. Toplu taşıma araçlarında yolculuk eder. Taraflardan biri heyecanlıdır biraz. Belki de uzun bir vakit olmuştur görüşmeyeli. E haliyle biraz da özlem vardır. Sonra çiftimizden biri duramaz ve ufaktan yakınlaşmaya çalışır sevdiğine. Belki hafiften ses çıkararak öper de. O esnada izlendiğinin farkında değildir. Zira kendilerini kocaman açılmış gözleriyle izleyen bir veya birkaç insan vardır. Onlar kendilerince hasret giderirken birileri de onları adeta bir porno sahnesi izler gibi dikizliyordur. Bu birileri farkedildiklerini anladıkları anda "ar namus da kalmamış" "töbe töbe eviniz yok mu sizin kardeşim. Yoksa anahtarı vereyim görün işinizi.' Gibi beylik laflarıyla az önce geçirdiği orgazm anını yok sayarak başlar niyet okumaya... bu hikaye böyle uzaar gider.

Velhasılıkelam rahatsız oluyorsan kardeşim, izleme. tak kulaklığını kendini dinle, kendinle ilgilen. Karışmayın yahu millete.
deer
Sevgilinle beraber ayakta yolculuk ediyorsunuzdur. Sevgilinin bel bölümü mıncıklarsın(kalça bölümüde olur size bağlı) ve herhangi bir tepki gelmediğini görürsün 2.kez yaptığında arkanızda ki dayıdan gelen homurtu sesine döner ve dayının penisini elinizde görürsünüz. (bkz:awkward moments) (hikayede geçen olay gerçekleşmemiş tamamı hayali ürünlerden oluşmuştur, dayının penisi dahil olmak üzere.)