turkcell'in ücretli internet paylaşımı açıklaması

hallumzade
internet paylaşımı ücretli olacak tepkilerinden sonra turkcell tarafından yapılan açıklamadır. aşağıda açıklamayı paylaşıyorum:
"15.01.2019'dan itibaren mobil internet paylaşımlarınız aylık 9 TL ile ücretlendirilecek. Hem faturalı hem de faturasız bireysel ve kurumsal tüm müşterilerden paylaşımla beraber 9 TL ücret alınıp, karşılığında paylaşımda kullanabilecek 2 GB internet paketi tanımlanacaktır."
Aldığı tepkiler sonrasında Turkcell, mobil internet paylaşımından ücret alma konusunda geri adım attı. Turkcell'in yeni açıklamasına göre mobil internet paylaşımı yapmak isteyen kullanıcılar; numaralarıyla beraber Turkcell'in "hızlı giriş" yöntemini kullanarak sisteme bir kez giriş yaptıklarında, 30 gün boyunca mobil internetlerini ücretsiz bir şekilde paylaşma hakkına sahip olacaklar. 30 günden sonra kullanıcıların mobil internetlerini ücretsiz bir şekilde paylaşmalarına devam edebilmeleri için bir kez daha "hızlı giriş" ile sisteme giriş gerçekleştirmeleri gerekiyor. yani Turkcell kullanıcılarının bu işlemi her 30 günde bir yapması gerekiyor.


bu başlıktaki tüm girileri gör