uzak mesafe ilişkisi

hallumzade
görmeden sevmeyi, dokunmadan hissetmeyi öğreten durum. makamları yüksek olur sıradan aşklardan. Gerçekten gönül koyulmuşsa mesafelerin anlamını yitirdiği andır. Ona olan sevginizin gücü ile adeta yanınızda gibi hissedersiniz. Kolay kolay tartışmazsınız, kavga edip küsmezsiniz. Emek etmenin en güzel halidir. Bu nedenle kutsaldır o aşk. Kavuşması hayali cennetle eş değerdir. Mesafelere dayanma gücü aynı zamanda hayatla dimdik mücadele etmenizi sağlar. Yıkılmazsınız çünkü sevdiğinizi bekliyorsunuzdur. O gelince dünyadaki bütün kötü yorucu günlerin biteceğini bilirsiniz. Dayanması her ne kadar zor olsa da ilşkinin temeli kıymet bilerek oturur. Sevdiğini bekleyenlerin en kısa zamanda kavuşması dileğiyle..
victoria
Sosyokültürel düzey farklılaştıkça tükenmeye başlayan ilişki. Bence fazla şeyapmamak lazım. Fazla zorlamayın, dokunmadan olmuyor xjdjjxjdd

Not: uzak mesafe ilişkisi vakit kaybıdır.
tuli
acı severler için biçilmiş kaftan. istenilen her an görüşülemeyeceği için insanı ağır derecede geren durum. her hafta sonunu şehirler arası otobüste geçirten ilişki. bi de kız gidip gelmez haa erkek gider gelir hep. bari dönüş biletini kız alsın be ayıp cidden.

en güzeli beklemek. çok seviyosanız mahfetmeyin aranızdaki güzel duyguyu. bekleyin okullar bitsin ben alırım alyansınızı söz. yeterki uzaktan uzaktan sexting yapmayın. sabredin azcık güzel güzel sevişirsiniz.