confessions

deer

Yazar  · 30 Ekim 2018 Salı

  1. toplam giri 89
  2. takipçi 5
  3. puan 306

tuvalette siyasi tartışma

deer
Çanakkale otogar tuvaletinde şahit olduğum olaydır. Hepiniz tuvalette olacak bir siyasi tartışmanın absürt olmadığını düşüneceksiniz eminim ki. Fakat olayın absürt olan kısmı bunun tuvalet kabininin içindeki sunta duvarlara yazılarak yapılması.olayları kendim size aktarırsam tahminimce 3 kişi arasında geçiyor konuşma

1.kişi "şu hale şu tuvalete bak amınakoyayım şu memlekette hiç mi bir şey gelişmez devlete yedirdiğimiz paralar nereye gidiyor?(ayrıca kişi 1980 de buraya geldiğini yazısında belirtmiştir) "

2.kişi"hassiktir amınakoduğum seni 80de gelmiş 10 sene önce burası köydü köy amınakoduğumun oğlu görmüyosunuz gelişmeyi boş laf yapıyorsunuz.her bokta akpyi eleştirmeyi bırakın artık orospu çocukları"

3.kişi "akpye oy veren arkadaş asıl boş yapıyor anasını siktiğim amınakoydunuz ülkenin lan ipneler adam haklı konuşuyor"

Bonus kişi "hepinizi sikim" diyerek konuşmaya son noktayı koymuştur bence. Bu olaylar erkek tuvaletinin sağdan 2.kabinde tam olarak sağ duvarında yaşanmaktadır. Ağır bir dille yazılmış bu tartışmayı işerken okumak gerçekten insana ayrı bir huzur, neşe katıyor.insanların tuvaletleri sadece boşaltım amacıyla değilde bilgi alışverişi yapacakları bir platform olarakta kullanmaları gerçekten ülkenin gelişmişlik seviyesinin ne kadar yukarılarda olduğunu gösteriyor. (anlattığım konuşmalar aklımda kalan kısımlarıdır.daha değişik küfürler edilmiş olabilir hepsini okuyamadım)

ikizler burcu

deer
Hakkımızda şerefsiz denildi, haysiyetsiz,sırtından vurur dediler bizlere. Eyyyy ahali kendinize gelin kendinize(lafım tüm dünyaya) ikizleri dışarıdan anlayabilecek adam daha anasının karnından doğmadı arkadaşlar ben bile anlayamıyorum kendimi.kıvrak zekamızla hepinize pusu kurarız ayık olun.

gençliği ihtiyar yaşamak

deer
Romatizmalarım var sanki tek eğlencem kahveye gitmek,tüm yol arkadaşlarımı mezara gömmüşüm hayat yolculuğunda tek tabancayım moodudur.son 1 senedir delicesine yaşamakta, kendi yaşıtlarımla değil dayılarla çürütmekteyim gençliğimi.geceleri yalnız kaldığımda en çok bu şekilde hissediyorum.camdan sarkmış ışıksız geceye bakarken sigaramdan aldığım son fırtımla dudaklarımdan "amınakodumun hayatı" cümlesi dökülüyor. O son fırt bana bunları yaşatırken aslında ruhumun "ölümü gömdüm geliyorum..." sessizliğini hissediyorum.

hoşlanılan kişiyle aynı sınıfta olmak

deer
Şarap içip zifiri karanlıkta flaşlı fotoğraflar çekinebileceğin kadınla karşılaşırsın ama o senin sınıf arkadaşındır.kişiden kişiye değişen bir durum olsada benim gibi "abi sonu bok gibiyse hiç başlamayalım" düşünenler için can yakıcı durum. Şimdi sen bu kişiyle yakınlaşsan eyi abi işler güzelde gidiyo flört falan mükemmel harika bir ilişki başlıyor... Bum flörtte patladın artık birbirimizden çekine çekine not isteriz amk. Diyelim sevgili olundu o muhterem kişiyle iyi güzel... Bum seneye ayrıldık yeni sevgilin dersine girsin izle bak nasıl kaos çıkıyor.dedin ki aga bu kız benim hayallerimde güzel ben bunu bok etmek istemiyorum...bum sınıfın orta yakışıklı ama cesur erkeği aldı götürdü crushını. En son ihtimal ise üni sonuna kadar beraber yaşayıp askerden dönünce evlenmek.bu iyi ihtimal olsada büyük resime yani gocuman olana baktığımızda ortaya 1/4 gibi bir win durumu çıkıyor(ayrıldıktan sonra kanka kaldık bff'iz şuan durumu hariçtir,sevgili yapıyo sonra üzülüyorum). Aşkta duygular değil matematik çalışır dostlar ben bir girişimci, piyasayı doğru yoklayan, iktisatta master yapmış bir yazar kankanız olarak bu duruma lose olarak bakıyorum.riski severim ama salak değilim, teşekkürler.

Edit:son olarakta bu hesaplamaları yaptıktan sonra yinede deneyeceğim dediğimizde bu kişi buna değer mi yani türkiye ortalamalarında(hal ve hareketleri dahil) 10 üzerinden kaç puan alır bunu hesaplıyoruz 8/10 değilse hiç kalkışılmamalıdır. 6/10 çıktı deer baba,ilişki uzmanı abim ben yinede yürüyicem dedin. Yürü ya kulum yollarına güller, ellerine kolonya döktüğüm sana yürümeyen o gamsızdadır kabahat.

Edit2: #5631 numaralı entrymden sonra uyurum demiştim,20 saattir falan uyumuyorum.bu kişiyle meyhanede yapacağım ilk akşam yemeğinin hayalini kurarken uykum kaçmış, arkada huysuz ve tatlı kadın çalarken bu olaya kendimce "yaktık abayı amk" yorumunu yapmış bulunmaktayım. Sonumuz hayrola sözlük.(dert deer'in kamçısıdır)

uyumak istememek

deer
Mood.deerin her saat sözlükte olmasının
sebebi günde 2 saat uyumasıdır.güzel geceleri uyuyarak geçirmek istemiyorum ama karşımda ki iki binanın arasından gözüken boğaza öğlenleri bakıp sigara içmekte çok güzel. Offf karar veremiyorum bu yüzden uyuyamıyorum bak en son 04:30da 12:00a alarm kurmuştum az önce ellerimle kapattım şimdi uyusam akşam 7de kalkıcam öf ya.

lord of the rings mi harry potter mı

deer
kaos başlıyor...öncelikle sözlerime iki filmi ayırtmaksızın farklı koşullarda gözlemleyerek sevdiğimi belirtmeyim.birisi tolkien'in diğeri ise rowling anamızın olan efsanelerdir.ikisi de efsane ama sadece birisi g.o.a.t olabilir ben oyumu nekkkkkkadar lotr'ı sevsemde harry potter tarafında kullanıcam(allahım linç yemem inş).bunu söylememin tek sebebi arkadaşlar hp'nin bende daha derin duygular uyandırmasıdır(sikmişim frodoyu).öyle size yok şu daha iyi işlemiş konuyu,yok şunun oyuncu kalitesi daha iyi falan anlatmıyacağım çünkü buna bizim gücümüz yetmez sabahlara kadar tartışırız.ben sadece hp'nin benim küççük kalbime daha sıcak bir dokunuş yaptığını belirtiyorum.

muzlu süt

deer
muzlu sütün mizahi bir seksi tarafı var içen kişi hangi cinsiyetten olursa olsun bir sempati,bir çocukluk katıyor.masum ve mıncırmalık partner sevenler için birebir kişi analizi yaptıran içecektir.

Edit:haber bültenine "muzlu sütü çoluğumuz çocuğumuz içiyor" yazılmasından sonra entryme +18 ve üzeri kişiler için söylenmiş bir görüştür ibaresi koyuyorum çünkü pedo değilim arkadaşlar, teşekkürler.

sözlük yazarlarının özel güçleri

deer
kişiyle yapılan 5 dakikalık muhabbet bile yetiyor bana sonrasında ona onun bile unuttuğu şeylerden bahsediyorum.6.hissim çok kuvvetli karşımda ki kişinin huyunu,suyunu tanışmadan bile sezebiliyorum.bir ara medyumluğa kadar çıkmıştı bu his,sabah hayal dünyamda aniden canlanan şeyler akşamına başıma geliyordu.

kucak köpeği

deer
t:küçük köpek
t2:işlevsiz,yararsız hayatta kendi başına bir şey yapmayacak,yapamayacak olandır.sürekli bir kucağa oturma ihtiyaçları olduğu bilinir.kucakları(efendileri)ne derse onu yapma zorunlulukları vardır.akıllara direkt olarak iki örnek gelir
1-yalaklar :D:D:D
2-yavşak frodo

akçay

deer
1 buçuk saat ötede duran körfezin incisi canım memleketim.insanlar yazını severken ben kışını severdim aslında.yazlıkçılar olmuyor ve o kalabalık kordonda yalnızlığı hissediyorsun,sakinliği yaşıyorsun.zrf gibi etkinliklerin yapıldığı bir mekan olmasına rağmen kendi yaşıtlarımın çanakkale'de akçay'ı bilmemesi bana koymuştur.akçay'ı onlara "kanka altınoluk falan var biliyor musun?" şeklinde anlatmak zorunda kalmak canımı yakıyor aslında.skyrimde whiterun olarakta geçer :DDDD

legolas gimli aragorn kapışması

deer
gimli fanboyuyum ama bu savaşın galibi ne gimlidir nede ibne legolas.heyheeeeeeey sözlük yazarları bu ne gaflet,bu ne cahillik siz bilmez misiniz aragorn isimli çeriyi?legolasın oku her derde deva demişsin eeey tuli söyle bana legolas adam mıdır önce?aragorn gibi teknik,zeka,güç 3'lüsünün bulunduğu bir alfa yiğidi bu 2 kendini bilmez ile karşılaştırmak seviyesizliktir(!).

https://i.gifer.com/5v4.gif

düğün

deer
Sülaleler arası ekonomik alış/veriş olayıdır.verilenin geri beklendiği, ortada dönen paranın hiç değişmediği(gelmeyen akrabalar hariç,tam karşılayan parayı vermezse küslük çıkar vermek zorunda) sosyal borsacılık. "arifin oğlanın düğünde yarım taktık onlar bize tam takmış, kızının düğününde biz çeyrek takalım çünkü çeyreğin fiyatı yarım oldu böylece durum eşitlensin ama çeyrek takmak ayıp olmasın yarım mı taksak? " gibi olaylar bütünü.

bir kadının en öpülesi yeri

deer
baldırlarıdır,bu entryi girmemek için nedense kendimi 3 gün tuttum aklıma midillide tanıştığım türk kızı geliyor.yunan adasında türk kızına tutulmakta ayrı bir mesele tabi.şarabından yudum aldığında kızaran dudaklarından bahsetmeyeceğim hafif bakır teninin değdiği baldırları...ah tanrım harikaydı.baldırlara bir fetişim var evet doğru ama böyle bir baldır olamaz arkadaşlar.sıkı,taze yani açıklayamıyorum yumuşak ama sert böyle o baldırları anlatamam sanki belden aşşağısı tanrıça gibiydi o kadının.ince ayak bilekleri,arka bacak baldır arasında belirgin olan damarları...bence yeterli.(güzel baldırları seviyorum sadece ölücü değilim.)

sinan oğan

deer
2011'de mhp'ye katılıp 2015'te ihraç edilen ığdır milletvekili.açtığı davayla mhp'ye geri dönmüştür.partiden farklı olan görüşleri onu uzaklaştırmamış tam tersine partiyi kurtarma isteğini dahada arttırmıştır.meral akşener gibi siyasetçilerden "bize katıl" gibi teklifler gelsede yoluna devam edip mhp'nin değişen tavrını,yolunu düzeltmeye çalışmaktadır.
0 /