confessions

freudunyancisi

Gammaz  · 1 Kasım 2018 Perşembe

  1. toplam giri 49
  2. takipçi 0
  3. puan 229

kim izliyor bunları dedirten diziler

freudunyancisi
Ekranda görünce göz devirmelik, öğk dedirtmelik dizi listesidir.

Aklıma gelen 3 tane var şimdilik
Diriliş Ertuğrul, söz
Benzer formatlarda iki dizi. Kahramanlık, milli şuur, tek vatan, tek millet vs. Vs. Bu gibi dizilerle Ölmeyi ve öldürmeyi kutsallaştırarak ülke yönetmeye çalışıyorlar. Ekranda sürekli birileri ölüyor. Ekranda ölmekle kalmıyor yanı başında da ölüyorlar. Hergün Ölüyoruz. Sonra ne mi diyoruz. Vatan sağ olsun! Ben, sen, biz olmadan ne anlamı kalır ki vatanın. Ölümler neden bu kadar önemsiz ve bazıları için ölüm siyaseti ne de kolay. Slogan atmakla olmuyor işte arkadaşım, gerçekçi olalım. Ölen geri gelmiyor. Ölüyor o, daha ötesi var mı?
Erkenci kuş
Birde böyle bir model var başımızda. Yazın girerler genelde yayına, sonbahara doğru yavaş yavaş dökülmeye başlarlar. Esas Kızımız genelde hep saftır, hep iyidir o ve korunmaya muhtaçtır. Zengin veya güçlü kadınlar da genelde kötüdür. Kafayı saf ve iyi kızın ayağını kaydırmakla bozmuştur. Sonunda büyük ödül vardır çünkü. Genç, yakışıklı, zengin, zengin olmasa da güçlü bir nimet. Hikayeler, mesajlar hep aynı, kıyafetler ve oyuncular da. Başrol oyuncuları hep çok güzel veya çok yakışıklıdır. Çünkü doludizgin bir aşk onların hakkıdır. Biraz kilon varsa, burnun çirkinse, karizmatik değilsen, sen ikinci veya üçüncü insansındır artık.
Böyle bir nesil yetişiyor işte. Sonra neden ahmet, sıla'yı darp etti? Cevap yeterince net değil mi? Bileğine kuvvet yiğidim. Sen oldun. kasın kadarsın artık.

bir kadının en öpülesi yeri

freudunyancisi
Dişi yeşil su samurlarına özel bir bölge olan klick noktasıdır.
Öncelikle Yeşil su samurunu rahat hissedebileceği bir ortama alıyoruz. Sonrasında Burnumuzu tazecik tüylerinin arasından geçirip paradise'a ulaşmaya Çalışıyoruz. Bu esnada bedensel tepkileriyle sizi yönlendiren su samurunun isteklerine de cevap vermeyi ihmal etmiyoruz. Uzun uğraşlar sonucu ulaştığımız bu noktaya ufacık bir buse konduruyoruz. Sonra da kafamızı su samurunun göbek deliğine yerleştirerek çıkardığı garip sesler eşliğinde derin bir uykuya dalıyoruz.

yaran inci sözlük entry'leri

freudunyancisi
Başlık: aragorn legolas gimli kapışsa

-yakın mesafe gimli uzak mesafe aragorn
3 ü aynı anda kapışırsa aragorn
-uzak mesafe nasıl aragorn. Daş mı atacak amk.

-Legolas giber beyinsizler
-bir filmci arkadas daha :D
-ne gülüon lan işsiz senin gibi boşadam değiliz ki oturak kitapları okuyak sorsan kendi dini kitabını okumamıştır özenti seni

karınca yuvasına ekmek atmak

freudunyancisi
Canım Arkadaşlarım karıncalara yardım etmek amaçlı ve Onları çok yormamak adına ufak yaşımda kendime görev edindiğim eylemdir. Evden aldığım ekmekleri biraz ıslatarak Küçük Küçük parçalar halinde yuvadan içeri atardım. Bazen de yuvanın etrafına bırakırdım. Sonra da Onları izlemeye başlardım. Her buldukları ekmek kırıntısı için Bana minnet duyduklarını düşünür, beni koloniye kabul ettiklerine inanırdım.

hep götürülen yiyeceğin anne karıncalar tarafından dolaba koyulduğunu, sabah işe giden baba karıncalar ve okula giden Çocuk karıncalar için Kahvaltı olacağını hayal ederdim. O zamanlar hedefim karınca bilim insanı olmaktı tabii. Küçük kameralarla yuvaların içini de görebilecektim böylelikle. Şimdi kısmen büyüdüm, işler öyle yürümüyormuş. Rakabet, hırs, kibir, kıskançlık ve hatta şiddet diz boyu. Ne karıncalar anılarımda biriktirdiklerim gibi ne de ben eskisi kadar masum. Şimdi tıpkı çocukluğumdaki gibi yarınım ne olacak diye düşünmeden uyuyabilmeyi isterdim.

admin

freudunyancisi
18 mart sözlük'ün biricik kurucusu, yöneticisidir. O yeni nesil ssg'dir. Ben ise kanzuk...
İtiraf ediyorum koltuğunda gözüm var admin. büyüyünce benim olacak!! vurucam Kırbacı...

-genç freud

freudunyancisi

freudunyancisi
Azmış dediğin insana dön de bir bak derim ben. O artık bir gammaz. 18 mart sözlük kurallarına uygun olmayan başlık ve giriler anında jurnallenecek, formata uygun olmayanlar silinecektir. Artık hepinizin korkulu rüyasıyım. Korkun bendeeen.

iche iche oldu nietzsche

freudunyancisi
18 mart sözlük yazarlarındandır. kendisinin kullanıcı adında nietzsche'nin adı olmasına rağmen kendisinden henüz nietzsche'yi okumuş değiliz. bilgilerini yalnızca kendisine saklamak istiyorsa bunu anlayabiliriz aksi takdirde kendisinin nietzsche ile olan münasebetinin ortamlarda "aga ben nihilistim. nietzsche falan da biliyorum ne diyosuun." demekle sınırlı olduğunu düşünmeye başlayacağız. tabii ben demiyorum bunları. komşunun çocuğu dedi ben de aktarmış bulundum.