confessions

iche iche oldu nietzsche

Yazar - 1. Nesil  · 28 Mayıs 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 134
  2. takipçi 5
  3. puan 1547

türk futbolu

iche iche oldu nietzsche
En kötü dönemini geçirmekte. Böyle rezalet bir dönem Eminim daha önce hiç yaşanmamıştır. En küçük takımdan dört büyüklere kadar onu geçtim milli takım bile artık disiplin lakayt hiçbir olması gereken özelliği sergileyemiyor. Tabi bundan binlerce yıllık tarih sahnesinde 16 yıllık rezalet dönemine gelmesinin payı çok büyük olsada halk tarafından da artık gram siklenmeyecek seviyede. Emeği geçen herkesin amına koyayım.

the protector

iche iche oldu nietzsche
Netfilx'in Türkiye'de yaptığı ilk olma özelliğini taşıyan, başrollerde Çağatay Ulusoy, hazar ergüçlü, Okan yalabık ve Ayça Ayşin Turan'ın oynadığı dizi.

Ayça denilen şahış zaten tam bir kanser, facia yani.Fragmandan yola çıkarak biz gerçekten bu işi yapamıyoruz denilebilir olmuyor yani bu topraklara eğreti duruyor hemen bir kaç saniyede her şey ortaya çıkıyor. netfilx bile bunun dışına çıkartamamış. Yere düşünce gözgöze gelmeler, mahallede top oynayan çoçuklara karışmalar,efektler ve kullanılan dilin zayıflığı... komedi türünde izlenecek dizi.

one-punch man

iche iche oldu nietzsche
2015 yılı yapımı anime.
Tek yumrukta öldüren bir süper kahramanın tek yumrukta öldüremeyen bir süper kahraman olmak istemesi ve ve ona hayran olan bir öğrencisinin başından geçen olaylar zinciri.


İzlerken gülmekten kendinizi alıkoyamayacağınız mükemmel ötesi anime. Mangasını animeye aktarmada gerçekten başarılı olunmuş. 2. Sezonu merakla bekliyorum.

black friday

iche iche oldu nietzsche
Ele gelir bi sikimin olmadığını görünce küfredesim geldi. 30 liraya alınan saatler muhabbeti var ayakkabı bakıyorsun yok ceket bakıyorsun yok kazak bakıyorsun hepsi leş amk. Birazcık bile giyimine önem veren kimseyi önemsemeyecek bir olay. Yapacağınız indirimi...

the animatrix

iche iche oldu nietzsche
2003 yapımı matrix'in anime versiyonu. İçerisinde 9 farklı hikaye var ve seslendirme filmdeki oyuncalar tarafındanda yapılmıştır.
İlk izlenimde bir şey anlamanın gayet doğal olduğu olayların başlangıcı makinelirin yükselişi ve Neo'ya gelene kadar nasıl bir olay zincirini kapalı bir biçimde aktarılıyor.
0 /