confessions

iche iche oldu nietzsche

Yazar - 1. Nesil  · 28 Mayıs 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 134
  2. takipçi 5
  3. puan 1145

yancı

1984
Bu canlı türü kendisi oyun oynarken "kivi" veya "çay" içerken yancı konumuna geçtiği anda en yüksek fiyatlı ürünlere yönelmektedir. Hatta alfa yancılar "kanka açım ya, artık kardeşinize bir yemek ısmarlarsınız" deyip sizin cebinizdeki parayı düşünmeden yemek bile söyler.

selahattin demirtaş

akli yengesi derinde degil
lider olmak yerine pkk'nın siyasi sözcüsü olmayı tercih etmiş avukat/hdp eş başkanı.

şuanki halka lanse ettiği görüntüsüyle;gayet güzel bir şekilde mağduru oynayıp sazlar çalan,cezaevinden komikli twitler atan,anti-erdoğancılıktan yürümeye çalışan selo, zamanında ''öcalan'ın heykelini dikeceğiniz'' cümlesini kuracak kadar ileri gitmiştir.figen yüksekdağ ile birlikte yıllarca pkk'nın kuklalığını yapmıştır

başkanlık seçimlerinde bu adama oy kullanacak olanlarıı ciddi bir vicdan muhakemesine davet ediyorum

camel

kafam bir milyon
umarım herkes bunu sadece bir sigara markası olarak bilmiyordur.

İngiltere'de kurulmuş progressive rock grubu. her şarkısı dinlenilesi, asla bıktırmayan ve kendini tekrarlamayan muazzam bi grup.

dinleyin derim.

hastası olunan sözler

anoktask
"Güzel olmak zorunda değilsin. Kimseye güzellik borcun yok. Ne erkek arkadaşına / kocana / partnerine, ne iş arkadaşlarına, özellikle de sokaktaki rastgele adamlara. Annene borçlu değilsin, çocuklarına borçlu değilsin, topluma borçlu değilsin. Güzellik, “kadın” denilen bir alanı kapladığın için ödediğin kira değil.

-Diana Vreeland

angelina jolie

yalnizligi sek icen dayi
annesini yumurtalık kanserinden kaybetmesinden sonra meme için brca1 geni testi ve yumurtalık testi yaptırmış olan holywood yıldızıdır. yaptığı testler risk oranının fazla olduğunu görünce 2 memesini ve yumurtalıklarını aldırmıştır. kadınların kansere yakalanmadan bu testleri yapması ve gerekeni yapma konusunda cesaret verici bir örnek haline gelmiştir.