confessions

kafam bir milyon

Moderatör  · 28 Mayıs 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 237
  2. takipçi 7
  3. puan 1360

18 mart sözlük

kafam bir milyon
Sevgili arkadaşım admin'nin kuruculuğunu yaptığı yepisyeni sözlüktür. Hayırlı olsundur. Bizlere çok şeyler katacağından eminim. Sıradan bi sözlük olmayacak burası. Kaliteli yazarlar ve sağlam kişilerin moderatörlüğünü yaptığı bu sözlükte herkese iyi yazmalar diliyorum. Gösterin kendinizi.

akp gitsin diye hdp ye oy veren türk

kafam bir milyon
Aslında pek de Türk demek istemiyorum. Vatanını seven kimse hdpye oy vermez. Türk değildir o. Ulan hdp sana içecek su bile vermeyecek. Sen diyorsun ki hdpdeki vekil sayısı akpye aktarılacak hödöhödö. Hele ki Atatürkçüyüm diyip hdpye oy atanlar var ki mustafa kemal Atatürk yaşasaydı bunlara ne derdi bilmem... Yazık.

Edit: son 33 yılda 16 bin 500 şehidimiz varmış. Bilginize.

Edit2: he aq akpli zannedip eksileyin. Gidin hdpye atın oyunuzu.

domuz

kafam bir milyon
40 gün boyunca aç bırakılırlarsa bir insanı kemikleri ile birlikte 20 saniyede yedikleri bilimsel bir gerçek imiş. yahu bu domuzlar çok değişik hayvanlar kendi dışkısını yiyor falan. zaten zararlıymış, vücutta tenya mikrobu oluşturuyormuş. yemedim ama dana eti dururken ne gerek var ismi bile fonetik yönden güzel gelmeyen bu hayvanı yemeye. domuz. domuzcuk..

bunun dışında aklıma hep kumbarayı getirirler. cedric sağolsun..

gagoz

kafam bir milyon
Değişik bir gazoz markası.

İsmi olsun, tombul tasarımı olsun, üzerindeki 'dışındakiler' yazısıyla fazlasıyla dikkat çekmiştir.
Çevremdeki çoğu kişi sevememişti. Bence Tadı fena değil, bana biraz şekerli gelmiş olsa da.

Reklamı ise aklıma paradontax reklamını getirip biraz iğrendirir. Onda kanlı tükürük görüyoruz, bunda geğirme duyuyoruz. Ama yine de dikkat çekmek için başarılı bence. Sizin için link bırakayım şuraya:

sapyoseksüel

kafam bir milyon
dış güzellikten ya da fiziksel görüntüden ziyade entelektüellik ve akıl, zeka gibi kriterlerinden etkilenen, hoşlantı duyan insanlar. bir başka deyişle zekayı en önemli tahrik edici unsur olarak gören kişilere verilen ad.
*özetle beyin aşkı.

yurtta iç çamaşırı çalan insan

kafam bir milyon
ana avrat sövülesi insan evladı.
hala elim ayağım titriyor sevgili yazarlar kafayı yiyeceğim. bir insan neden iç çamaşırı çalar yahu? ne bileyim pahalı bir ceket çalarsın kazak çalarsın donumu neden çaldın lan. midesiz amk evladı. iğrenç.
bulsam kameralardan falan alsam da olmaz şimdi. gitti mis gibi victoria secret donlarım.......aids olsun inşşşşaalllahh amk kevaşesi.

kadına şiddet

kafam bir milyon
erkeklerin ataerkil toplumun verdiği cesaretle olasılıkları değerlendirmeden amaca ulaşmanın en kısa yolu olarak gördükleri yoldur. tek kelime ile hayvanlıktır. affedilecek, herhangi bir bahanesi olacak bir eylem değildir. goy goyu yapılacak bir eylem hiç değildir. bazı sitelerde görüyorum eğlenceye vuruluyor dalga geçiliyor. duyarlılığı olan tek bir insan bu şekilde davranmaz. yahu kadına şiddet bu ülkenin kanayan yarası. nasıl geyik muhabbetine döndürebiliyorsun? yazık. ben kadına şiddet haberleri görmek istemiyorum. artık çok çok haberleri yapılınca normalleşsin, sıradan bir habermiş gibi okunup geçsin istemiyorum. bunun gerçekten bu kadar yaygın olmasına anlam veremiyorum. artık son verilsin istiyorum. kadına şiddete hayır!

yin yang

kafam bir milyon
çin felsefesine göre doğada bulunan her şeyin bir zıddı var. bu zıtlar yin ve yang. her ikisi de bir arada bulunur ve bu iki zıt güç olmadan hareket de mümkün değildir. evrende bulunan her şey zıddıyla var olabilir.

annenin yaşlanması

kafam bir milyon
görüntü olarak olsun, huyları davranışları olsun annenin yaşlandığını görmek aşırı üzüyor. eskiden yapabildiği şeyleri şimdi yapamaması, gözlerinin etrafındaki çizgilerin iyice belirginleşmesi gibi şeyleri görmek insanı çok kötü hissettiriyor gerçekten. istemiyorum.

dünyayı kurtarırken uyuyakalmak

kafam bir milyon
bomboşluğun simgesi.
evet. yatağımda yatıyordum ve sebepsizce duvarları izliyordum. hayalimde dünyayı kurtarıyorum falan ve birden uyuyakaldım. bu düşünceye rüyayla devam ettim. bu kadar bomboşluğumdan nasıl kurtulabilirim bilmiyorum sevgili yazarlar. keşke düşünecek bir sevgilim, sevdiğim olsaydı. aga yaaaaağ.

kaliteli yalnızlık

kafam bir milyon
bir seçimdir.
bunu yaşayabilen insanlar var harbiden. yıkık değil. kimseyle geçinemiyor değil. asosyal hiç değil. sadece ne istediğini bilen, zamanını yalnızca istediği insanla harcayan net insan. kendini tanıyan, arzularına göre hayatını yönlendiren kişi.
hayranım böyle insanlara.

prison break

kafam bir milyon
aşırı sürükleyici hapishaneden kaçış dizisi. ılk sezonu izlediğim zamanı hatırlıyorum neredeyse her bölümde 'heh şimdi kaçacaklar' diyordum ve bu böyle 22 bölüm sürüyordu. her bölümde ayrı geriliyordum, inanın efsane bir dizi. 2.sezon sarmaz nasılsa kaçtılar artık diyordum ama anladım ki kaçtıktan sonra asıl macera başlıyor. ve bu böyle böyle 5 sezon sürüyor. ben 4 sezon izledim. her sezonu ayrı güzel. canım prison break.

joker bar

kafam bir milyon
lezbiyen dolu mekan.
dışarıdan eşcinsele mi benziyorum anlayamıyorum. toplasan 3 5 defa gittiğim jokerde her seferinde lezbiyen kızlar tarafından eve davet edildim cağnım yazarlar. morallerim bozuk.

kütüphanede ders çalışmak

kafam bir milyon
hiç beceremediğim olaydır. insanlar saatler boyunca oturup ders çalışıyor hayret ediyorum. ben max 1 2 saat belki kalabilirim. onun dışında hiç bana göre değil kütüphanede ders çalışmak.
sessiz olmak zorundasın. bir şeyler yeyip içemiyorsun bi kere. yarım saate bir sigara için aşağı inmen gerekiyor. sandalyede öylece oturmak zorundasın. ayak uzatamıyorsun yatarak çalışamıyorsun. ve müzik dinlemek için illa kulaklık takman lazım.
vallahi hayret ediyorum saatlerce oturup çalışanlara. hepsini teker teker tebrik ediyorum buradan. hele sabahlayanlar, onlar üst seviye zaten.

ruh halinizi anlatan şiirler

kafam bir milyon
"günün aydın, akşamın iyi olsun" diyen biri olmalı.
bir telefon çalmalı ara sıra da olsa kulağımda.
yoksa, zor değil, hiç zor değil,
demli çayı bardakta karıştırıp,
bir başına yudumlamak doyasıya.

ama "çay'a kaç şeker alırsın?"
diye soran bir ses olmalı ya ara sıra.

can yücel.