confessions

kafam bir milyon

Moderatör  · 28 Mayıs 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 237
  2. takipçi 7
  3. puan 1360

kaliteli yalnızlık

kafam bir milyon
bir seçimdir.
bunu yaşayabilen insanlar var harbiden. yıkık değil. kimseyle geçinemiyor değil. asosyal hiç değil. sadece ne istediğini bilen, zamanını yalnızca istediği insanla harcayan net insan. kendini tanıyan, arzularına göre hayatını yönlendiren kişi.
hayranım böyle insanlara.

zayn malik

kafam bir milyon
one direction'un eski üyesi. eskiden müslüman idi kendisi. artık değilmiş. açıklaması ise şöyle:
''Belirli bir yemeği belirli bir şekilde kutsayarak yemek veya günde beş defa aynı dilde dua etmek gerektiğine inanmıyorum. Yalnızca, iyi bir insansanız her şeyin sizin için iyi gideceğine inanıyorum"

buna sagopa kajmer kadar üzülemem. yazık etmiş. geç.

prison break

kafam bir milyon
aşırı sürükleyici hapishaneden kaçış dizisi. ılk sezonu izlediğim zamanı hatırlıyorum neredeyse her bölümde 'heh şimdi kaçacaklar' diyordum ve bu böyle 22 bölüm sürüyordu. her bölümde ayrı geriliyordum, inanın efsane bir dizi. 2.sezon sarmaz nasılsa kaçtılar artık diyordum ama anladım ki kaçtıktan sonra asıl macera başlıyor. ve bu böyle böyle 5 sezon sürüyor. ben 4 sezon izledim. her sezonu ayrı güzel. canım prison break.

kilo vermek

kafam bir milyon
bir türlü beceremediğim eylem. dünyanın en zor işi. 15 yaşımdan beri kilo vermeye çalışıyorum vallahi billahi. kilo vereceğim diye 4 senede 10 kilo aldım. daha hala alıyorum. yeyip yeyip kilo almayan insanlara çok özeniyorum. durduk yere yine morallerim bozuldu ya. nutella getirin kaşıklayacağım.

çomüsit

kafam bir milyon
çanakkale on sekiz mart üniversitesi spor ve izcilik topluluğu.
pek samimi bulamadığım okulun onca topluluklarından biridir. biraz asosyallere uygun. arkadaş edinmek isteyenler için tam. dışarıdan çok eğlenceli gözüküyor ama içi para yiyen, bi sucuk ekmeğe 17 lira verdiğim topluluktu geçen sene. bilemiyorum belki benim denk geldiğim ekip ve ekipbaşından kaynaklanan bir durumda olabilir. emrivakiye gelemiyorum vallahi. ders çalışacağım diyorum etkinliğimiz gündüz olacak akşam çalışırsın diyor adam bana. sana ne ulan.
ama şunu da ekleyeyim kısa film faaliyeti gerçekten eğlenceli idi. bunun dışında uzun süreli katılım sağlanabilecek, devam edebileceğim bir topluluk değildi bana göre.

joker bar

kafam bir milyon
lezbiyen dolu mekan.
dışarıdan eşcinsele mi benziyorum anlayamıyorum. toplasan 3 5 defa gittiğim jokerde her seferinde lezbiyen kızlar tarafından eve davet edildim cağnım yazarlar. morallerim bozuk.

dünyayı kurtarırken uyuyakalmak

kafam bir milyon
bomboşluğun simgesi.
evet. yatağımda yatıyordum ve sebepsizce duvarları izliyordum. hayalimde dünyayı kurtarıyorum falan ve birden uyuyakaldım. bu düşünceye rüyayla devam ettim. bu kadar bomboşluğumdan nasıl kurtulabilirim bilmiyorum sevgili yazarlar. keşke düşünecek bir sevgilim, sevdiğim olsaydı. aga yaaaaağ.

kim izliyor bunları dedirten diziler

kafam bir milyon
vizyonda olan neredeyse tüm dizilerdir.
erkenci kuş.. evet her sene buna benzer iki üç dizi çıkıyor zaten.
kızım.. evet biraz ağlak bir dizi hüzünlendiriyor tamam ama küçücük kızın yaptığı şeyler konuşması falan, cık yapmacık.
istanbullu gelin.. bu nedir allasen. saçmasapan senaryolar yakışmayan iki oyuncu. aslı enver ve özcan deniz nedir yahu. özcan deniz..ok.
vallahi gözümde canlanan ama ismini bilemediğim bir sürü dizi var daha. hepsi boş beleş gerçekten.

ruh halinizi anlatan şiirler

kafam bir milyon
"günün aydın, akşamın iyi olsun" diyen biri olmalı.
bir telefon çalmalı ara sıra da olsa kulağımda.
yoksa, zor değil, hiç zor değil,
demli çayı bardakta karıştırıp,
bir başına yudumlamak doyasıya.

ama "çay'a kaç şeker alırsın?"
diye soran bir ses olmalı ya ara sıra.

can yücel.
0 /