confessions

martayi

Yazar - 2. Nesil  · 10 Ekim 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 97
  2. takipçi 0
  3. puan 587

playstation

martayi
Aslında aldığım hizmete göre kesinlikle ixirplaystation şikayet edilecek bir firma değil ama onarım sürecinde bir ara telefonla aradığımda ulaşamadım. O an bir şüphelendim ama 30 dakika sonra arayıp yoğunluktan açamadıklarını belirttiler ve özür dilediler.

didim

martayi
Aydın'ın bir ilçesi. Altınkum olarak bilinen uzun plajı ile meşhurdur. Eskiden daha kaliteli ve güzel bir yerken artık türklerin akın ettiği her yerde türkü barların olduğu bir konuma evrilmiştir.

özel dedektif

martayi
Türkiye'de genellikle polis emeklilerinin çalıştığı sektör olup önemli bir iş koludur. Özellikle kayıp ve takip işleri yürütülmektedir. Özel dedektif olabilmek için kaymakam, vali, hakim, savcı, avukat, milli istihbarat teşkilatı,polis olarak ya da emniyette, jandarmada görev almış , kendi isteği ile görevden ayrılmış ya da emekli olmuş olmak gerekmektedir.

bkmkitap

martayi
bir kitap satış platformu, Özellikle kargo ile ilgili uyguladıkları kampanyalar nedeni ile geçen seneden beri takip ettiğimi söyleyebilirim. Bir kere üç günlük bir gecikme yaşadım onun haricinde diğer siparişlerin sorunsuzdu.

dövme

martayi
Yaptırması iyidir hoştur da aradan bi 10 sene geçince ve sildirmek istediğinizde başınıza dert olabilir. Özellikle resmi kurumlara girecekseniz sildirmeniz elzem olur ( Tabii görünür bir yerde ise ) bu nedenle lazer, peeling ve dövme silme kremleri kullanılmaktadır

eurolab

martayi
ülkemizdeki güzel ve başarılı kurumlardan bir tanesi. %100 türk sermaye ile kurulan eurolab aynı zamanda Avrupa'nın en gelişmiş labaratuvarlarından birine sahiptir.

özgür dünya

martayi
22 Mart'ta gösterime girecek olan özgür dünya fragmanlarda da görüldüğü gibi bir Animasyon filmi değil, aslında e -Spor ve dostluk filmidir. Unreal Engine 4 görseller için kullanılmıştır. filmde aslında bir oyun var ve oyun oynayarak gerçeklik ile oyun arasında bir bağlantı kuruluyor.

yorum

martayi
her hangi bir konuda bilgi ve deneyimlerin kişisel olarak ifade edilmesi. aynı zamanda kullanılan ürünlerin deneyimlerinin aktarıldığı negatif ya da olumsuz yorumlar da önemli bir veri olarak diğer kullanıcılara aktarılabilir. bu konuda Türkiye'deki en iyi yorum platformu yorumbudur web sitesidir.

java

martayi
java nesne yönelimli yapısal bir programlama dilidir. Java'nı şu anda dünyadaki en popüler dillerden biri olduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz. İş ilanlarına baktığınızda özellikle bilgisayar ve yazılım mühendisleri için bu alanda istihdam eden sayısız kurumsal şirket bulmak mümkündür. Java eğitimi için bilgiç'i tavsiye edebilirim. Sertifikalarının etkili olduğunu düşünüyorum.

iş kurmak

martayi
Kolay bir şey değildir, genellikle riski seven ve " girişimci" dediğimiz bireyler belirli iş fikirleri doğrultusunda bu yola girer. Kaç kişinin başarılı olduğu ve bu kurduğu işi ne kadar süre devam ettirdiği oldukça önemlidir. Örneğin açılan cafelerin neredeyse %80'i 3 seneye varmadan kapanmaktadır. İş kurmak gerçekten büyük bir risk almanızı gerektiren bir eylem. Bağkur borcu, dükkan kirası, faturalar ve vergi. En düşük kira ile bile bunun maliyeti aylık 1600 tl gibi bir rakamdır. Yani siz ayda en az 4000 tl gibi bir rakam gelir elde etmelisiniz ki bir asgari ücretlinin elde ettiği parayı kazanabilesiniz. O nedenle para kazanmanın ve kendi işini yürütmenin bu devirde çok zor olduğunu ve bu adımı atarken çok iyi düşünülmesi gerektiğini söylemek gerekir.

majör depresyon

martayi
gerçekten ciddi bir hastalıktır. Daha önce kısa bir dönem geçirdiğim için biliyorum. Genellikle depresyonun daha şiddetli hali olarak tanımlanabilir. Yataktan kalmak istemez, yemek yemez ya da çok fazla yersiniz. İşe gitmek istemezsiniz ya da gitmezsiniz. Mutlaka psikiyatriste gitmek gerekmektedir.
0 /