confessions

martayi

Yazar - 2. Nesil  · 10 Ekim 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 104
  2. takipçi 0
  3. puan 904

playstation

martayi
Aslında aldığım hizmete göre kesinlikle ixirplaystation şikayet edilecek bir firma değil ama onarım sürecinde bir ara telefonla aradığımda ulaşamadım. O an bir şüphelendim ama 30 dakika sonra arayıp yoğunluktan açamadıklarını belirttiler ve özür dilediler.

didim

martayi
Aydın'ın bir ilçesi. Altınkum olarak bilinen uzun plajı ile meşhurdur. Eskiden daha kaliteli ve güzel bir yerken artık türklerin akın ettiği her yerde türkü barların olduğu bir konuma evrilmiştir.

özel dedektif

martayi
Türkiye'de genellikle polis emeklilerinin çalıştığı sektör olup önemli bir iş koludur. Özellikle kayıp ve takip işleri yürütülmektedir. Özel dedektif olabilmek için kaymakam, vali, hakim, savcı, avukat, milli istihbarat teşkilatı,polis olarak ya da emniyette, jandarmada görev almış , kendi isteği ile görevden ayrılmış ya da emekli olmuş olmak gerekmektedir.

bkmkitap

martayi
bir kitap satış platformu, Özellikle kargo ile ilgili uyguladıkları kampanyalar nedeni ile geçen seneden beri takip ettiğimi söyleyebilirim. Bir kere üç günlük bir gecikme yaşadım onun haricinde diğer siparişlerin sorunsuzdu.

dövme

martayi
Yaptırması iyidir hoştur da aradan bi 10 sene geçince ve sildirmek istediğinizde başınıza dert olabilir. Özellikle resmi kurumlara girecekseniz sildirmeniz elzem olur ( Tabii görünür bir yerde ise ) bu nedenle lazer, peeling ve dövme silme kremleri kullanılmaktadır

eurolab

martayi
ülkemizdeki güzel ve başarılı kurumlardan bir tanesi. %100 türk sermaye ile kurulan eurolab aynı zamanda Avrupa'nın en gelişmiş labaratuvarlarından birine sahiptir.

özgür dünya

martayi
22 Mart'ta gösterime girecek olan özgür dünya fragmanlarda da görüldüğü gibi bir Animasyon filmi değil, aslında e -Spor ve dostluk filmidir. Unreal Engine 4 görseller için kullanılmıştır. filmde aslında bir oyun var ve oyun oynayarak gerçeklik ile oyun arasında bir bağlantı kuruluyor.

yorum

martayi
her hangi bir konuda bilgi ve deneyimlerin kişisel olarak ifade edilmesi. aynı zamanda kullanılan ürünlerin deneyimlerinin aktarıldığı negatif ya da olumsuz yorumlar da önemli bir veri olarak diğer kullanıcılara aktarılabilir. bu konuda Türkiye'deki en iyi yorum platformu yorumbudur web sitesidir.
0 /