confessions

medellin

Yazar  · 30 Ekim 2018 Salı

  1. toplam giri 35
  2. takipçi 5
  3. puan 103

acıma yetime

medellin
Ya sen buraya ağlamaya mı geldin? nasıl aldım ama en aktif yazarlarınızı ahahahaahahahahahahahahahahahahaha. hadi olm yallah sözlüğüne. 3-4 moderatör karşılıklı çekirdek çitlersiniz, meşgul etme buraları.

medellinle kalkınma planı

medellin
Son zamanlarda yaşanan olayları hepiniz biliyorsunuz. sözlüğe yeni geldim ve bana değer verip fikirlerimi önemseyip arkamdan katılan arkadaşlara teşekkür etmek istedim. Daha özgür olduğunuz, ifşa edilmediğiniz, trollük adı altında aşağılık hareketlerin sergilenmediği bir sözlük olacağını görmüşsünüzdür. sadece yazar değil, dostum, başımın tacısınız. yeni katıldığımız bu platformda, düzen bozmadan düşüncelerimizi paylaşacağımıza ve aktif olacağımıza inanıyorum. Teşekkürler!

medellin

medellin
öncelikle bana kapılarını açan hepinize sonsuz teşekkürler. diktatörlüğün olmadığı, milletin dış görünüşüyle, engeliyle dalga geçilmediği, trollük adı altında aşağılık tavırlar sergilenmediği bir sözlük de olmaktan çok mutluyum. umarım güzel şeyler okur, sizi mutlu edecek şeyler yazarım.
ayrıca ben buraya kaydolduktan sonra, benimle beraber buraya gelen başta deer nickli arkadaş olmak üzere hepsine teşekkürler. Vaziyet alın, buralar hızlanacak.