confessions

ordoabchao

Yazar - 1. Nesil  · 28 Mayıs 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 248
  2. takipçi 2
  3. puan 1110

fuat ergin

ordoabchao
Batı berlin stüdyosundan kayıt alan ve yakın türk rapine yakışır bir albüm olan omurga albümünü sunan rapçidir. Ayrıca 'bunun adı saz değil bağlamadır ökkeş ' ve 'boys anılar soytarılar (ahahsdhshs)' diyerek canlı yayında kavga çıkmasına sebep olmuştur.

denzel curry

ordoabchao
Yanlış hatırlamıyorsam floridalı bir rapçidir. Ultimate parçası ile ün yakalamış olsa da popüleriteye kendini kaptırmayacağını dile getiren günümüz rapçileri arasında görmezden gelinen bir isimdir. ult parçası da harikadır.

mercedes 190

ordoabchao
Mercesesin w201 kasa kodu ile ürettiği araç modelidir. D (dizel) ve e (benzinli) modelleri vardır. 190 d modeli 2.0, 2.5 ve 2.5 turbo olarak üç farklı seçenek ile üretilirken 190 e modeli 1.8, 2.0 ve 2.3 seçenekleri ile üretilmiştir. Otomatik vites ve manuel vites seçeneği de vardır.
Bence çok kibar araçlardır.

tahin

ordoabchao
susamdan yapılan bir gıdadır. Dünyayı sevmek için 7 sebep yaz deseler birisi bu olurdu. Ayrıca yazarken aklıma geldi neden sürekli 10 sebep veya 5 sebep akla geliyor anlamadım bundan sonra hep 7 sebep.

tanrı olsaydım

ordoabchao
bir varsayımdır.
Şu an bir yaşama sahip olan her canlıyı istedikleri her şeyi yapabilecekleri ayrı ayrı evrenlere postalardım. O evrenlere de istediklerini ve isteyeceklerini çok önceden koyardım. Hani keşke şöyle yapsam dedikleri şeyler varya onlar da keşkelerde kalmayacak. Mesela a kişisinin öldürmek istediği b kişisi de o evrende olacak ama kopyası. Gerçek B kişisi kendi evreninde c kişisinin kopyasıyla batak atarken a kişisinin evreninde kendi kopyasının bir cinayete kurban gittiğinden habersiz olacak.
Sınırsız sayıda klon olabilir. Herkesin zararsız çıkabileceği bir düzen bence bu şekilde olur. Eksikler olabilir ama fazla uzattım.
0 /