confessions

ordoabchao

Yazar - 1. Nesil  · 28 Mayıs 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 260
  2. takipçi 2
  3. puan 1459

a taxi driver

ordoabchao
1980 li yıllarda yaşanan gerçek bir olaydan esinlenerek ortaya çıkmış filmdir. güney kore nin güneyinde yer alan gwangju şehrinde ilan edilen sıkıyönetimi ve bu şehirde olan biteni dünyaya yaymak isteyen bir haberciyi konu alan film , ekonomik olarak zor durumda olan ve yarım yamalak bildiği ingilizcesi ile haberciyi gwangju şehrine sokmak için uğraşan taksicinin hikayesiyle daha bir ilginç hale geliyor.

nameless gangster

ordoabchao
40 yaşlarında ve limanda çalışan ,limana gelen giden konteynırların denetlenmesinden sorumlu bir adamın yaptığı usûlsüzlüklerden dolayı işten çıkarılması ve son iş gecesinde konteynırlardan birinde uyuşturucu olduğunu fark etmesi ile başlayan film karakterin başına gelen ilginç bir tesadüf ile siz değerli seyirciyi ekran karşısına kilitlemeyi başarıyor.

a hard day

ordoabchao
aksiyonun bir an bile düşmediği , başından sonuna kadar heyecanlı bir şekilde izlenen güzel bir güney kore filmidir.
annesi yeni vefat etmiş olan ve yolsuzluk yapan polis ekibinin içinden olan birisinin bir adama arabayla çarpması ile başlayan film keyifli ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak.

fuat ergin

ordoabchao
Batı berlin stüdyosundan kayıt alan ve yakın türk rapine yakışır bir albüm olan omurga albümünü sunan rapçidir. Ayrıca 'bunun adı saz değil bağlamadır ökkeş ' ve 'boys anılar soytarılar (ahahsdhshs)' diyerek canlı yayında kavga çıkmasına sebep olmuştur.

denzel curry

ordoabchao
Yanlış hatırlamıyorsam floridalı bir rapçidir. Ultimate parçası ile ün yakalamış olsa da popüleriteye kendini kaptırmayacağını dile getiren günümüz rapçileri arasında görmezden gelinen bir isimdir. ult parçası da harikadır.

mercedes 190

ordoabchao
Mercesesin w201 kasa kodu ile ürettiği araç modelidir. D (dizel) ve e (benzinli) modelleri vardır. 190 d modeli 2.0, 2.5 ve 2.5 turbo olarak üç farklı seçenek ile üretilirken 190 e modeli 1.8, 2.0 ve 2.3 seçenekleri ile üretilmiştir. Otomatik vites ve manuel vites seçeneği de vardır.
Bence çok kibar araçlardır.

tahin

ordoabchao
susamdan yapılan bir gıdadır. Dünyayı sevmek için 7 sebep yaz deseler birisi bu olurdu. Ayrıca yazarken aklıma geldi neden sürekli 10 sebep veya 5 sebep akla geliyor anlamadım bundan sonra hep 7 sebep.
0 /