confessions

ordoabchao

Yazar  · 28 Mayıs 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 185
  2. takipçi 2
  3. puan 702

la haine

ordoabchao
1995 yapımı kenar mahallede yaşayan üç arkadaşın başından geçen bir hikayeyi anlatan fransız filmidir. Film güzel fakat bazı abartı sahneleri var eski olsun biraz da kafam dağılsın diye izlenebilecek bir filmdir. Ayrıca sound of the police parçası ile özdeşleşmiş sahnesi harikadır.

tütün içmek

ordoabchao
normal sigaradan daha kaliteli olabilendir. Old horborn genel olarak tüketilen ve birçok kişi tarafından bilinen nispeten kaliteli bir tütün markasıdır. Sarı paketi aklımda kaldığı kadarıyla orta içim ve güzel tadı olan bir cinsti

çanakkale rüzgarı

ordoabchao
Pek yakında gelip tadacağım rüzgardır. 2 yıldan fazla oldu uğramayalı terzioğlu yerleşkesindeki fefin arkasındaki (d bloktu sanırım) bakan ağaçların arasından geçip oturduğum bank vardı ağaçlardan dolayı rüzgarı olduğundan daha az hissediyordum. Oraya oturacağım.

adolf hitler

ordoabchao
nazi almanyasının diktatörü birçok insanın ölümünden sorumlu Yahudi sorununun nihai çözümü projesinin başıdır. Acele giden ecele gider sözünün yakıştığı bir kişidir.

belediyeden gelen fırtına uyarı mesajı

ordoabchao
izmirin de çeşitli yerlerinde bu konu ile ilgili anonslar yapılmıştır. Balkonlarda sabit olmayan malzemelerin güvene alınması tavsiye edilmektedir.
Bu kadar ciddiye alınacağını sanmıyordum bu fırtına mevzusunun umarım kimseye bir şey olmaz ve can kaybı falan yaşanmaz. Güvenli günler dilerim.

bitcoin

ordoabchao
Kredi şeklinde de alımının yapılabildiği sanal para çeşididir. Silkroad gibi illegal sitelerden alışveriş yaparken kolay kullanım sağlaması bu sanal paranın üne kavuşmasına yol açmıştır. Son zamanlarda dolar karşılığı oldukça yükselmesinden dolayı bir anda herkesin diline düşmüştür. Türkiyede bitcoin için cinayet de işlenmiştir.

deve güreşine gidecek arkadaş veritabanı

ordoabchao
Mangal dumanı davul ve zurna sesleri eşliğinde dünyaya farklı bir açıdan bakmak isteyen arkadaşların buluşma noktasıdır. İthal et yasaktır gelecek olan kişiler yiyeceği kadar eti yanında getirsin mangal ve hasır benden giriş ücretini düşünmeyin biz içerden çıktık deriz ya da tek bir giriş bileti alıp iki kişi geçeriz.
Edit:otçul arkadaşlar için gelirken ısırgan ebegümeci, mantar, semiz, yoğurt (veganlar yemesin), ıspanak falan getiririz. Ya da katmer falan yaptırsa da olur.

deve güreşi

ordoabchao
hayvanlara zarar vermeden yapılan hayvan müsabakalarından birisidir. Aydın ve İzmir çevresinde sıkça yapılır. En meşhuru selçuk ilçesinde yapılanıdır. Kasım gibi başlayıp şubat ayına kadar farklı farklı yerlerde yapılır. Bodrum hakimi kaledonya en meşhur develerden birisidir. Festivallerde ortam şahanedir. Her tarafta mangallar yanar zurna ve davul sesleri yamaçlardan arenaya iner...

sığır

ordoabchao
İyi para kazanma umuduyla yetiştirilip genelde şoka uğratan hayvandır. İşin içinde olmayanların uğraşmasını tavsiye etmediğim yatırımdır. Yemin çuvalı 80 liradan fazla olmuş ne hayvanı sütü aksjsdjd.

yazarların sevmediği şeyler

ordoabchao
kendim ve sevdiklerim dışında her şey ve herkes. sözlüğü üzerime yapın ve bütün yazarlar benim klonum olmalı bundan sonra nicklerinizi sadece sayı olarak belli edeceksiniz ki sizin siz olduğunuzu anlayabileyim sayı seçmekte özgürsünüz seçtiğiniz sayıyı önüne nickinizin baş harfini koyarak (ör:o666) dm den başvurabilirsiniz.
Şaka bir yana sevmediğim çok fazla şey var ama bazen neden sevmediğimi anlayamayıp sevmediğim şeyi sevebiliyorum.
Ama vatan millet düşmanı, atatürk düşmanı insanları hiç sevmiyorum geberin.
edit: bunu eksileyen şahıs seni de sevmiyorum.
0 /