confessions

pal andre helland

Yazar - 2. Nesil  · 31 Ekim 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 12
  2. takipçi 4
  3. puan 337

vlad tepeş

pal andre helland
Nam-ı diğer kazıklı voyvoda. Kazığa oturttuğu insanların kanını içtiği söylentileri onu insanların vampir olarak düşünmesini sağladı. Babasının lakabı köken anlamı ejderha olan drakul idi. O bu lakabı kendisine drakula olarak taktı. -drakul'un oğlu- götünün inanılmaz derecede kaşınması fatih'in biletini kesmesiyle sonuçlandı. Alınan kellesi sokaklarda gezdirildi. Ateşi bol olsun.

tanrıya sorulacak tek soru

pal andre helland
Bizi neden yarattın? Her şeye gücü yeten, her istediğini yapabilen, her şeyi bilen, her yapacağımızı önceden zaten bilen sen bizi neden yarattın? Varlığına ve birliğine inanıyorum, gönderdiğin bütün peygamberlere iman ettim fakat bu sorunun cevabını bir türlü bulamıyorum.

sözlükte boş adam ihtiyacının karşılanması

pal andre helland
hahhahha gelmiş whatsapp grubu vs. geyiği yapıyor boş beleş insanın teki. boş gelmiş. ulan sanırsın ekşi sözlük kendi sözlüğü. 2 saatte 2 entry anca çıkmıyor mu la kamil? illa rencide mi edeyim insanları yani. az önce saatlerdir durgun olan, kendinizin sürekli entry girerek canlı gibi göstermeye çalıştığınız, bilgisizlik akan sol frame'i girip ben yeşillendirmedim mi? vasat altı çöp sözlüğünüzde kuruyun amk. arada sırada bilmediğiniz şeyleri girip düzelteceğim merak etme. 18 mart sözlüğe, sözlüğümsünüze verdiği katkılardan dolayı teşekkür edip sağdan sağdan uza

adolf hitler

pal andre helland
gelmiş geçmiş en büyük liderlerden.
1.dünya savaşı sonrası ölmeye başlayan almanya'yı şaha kaldırmayı hedeflemiş, başarılı da olmuştur. ikinci dünya savaşı'nda savaşa fırtına gibi başlayan almanya, savaşın ilk yılında ingiltere'yi kuşatabilecek seviyeye gelmiştir fakat başarısız olunmuştur. savaşın kopuşu bana göre adolf hitler'in hırsı yüzünden zamanında başlamayan, aslında hiç başlamaması gereken sovyetler birliği'nin işgalidir. (bkz:barbarossa harekatı) bundan sonra sovyet ilerlemesi başlar ve ruslar'ın berlin'e girdiğini duyan hitler intihar eder. eğer o savaşı hitler kazansaydı şuan bambaşka bir dünyada olabilirdik. garip yav.
ha bu arada hitler'in acımasız bir katil olduğunu da unutmamak gerek ancak bir katil olması büyük bir lider olduğu gerçeğini değiştirmiyor.