confessions

ragnar

Yazar - 2. Nesil  · 31 Ekim 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 177
  2. takipçi 2
  3. puan 780

sözlüğün sessiz kalması

ragnar
Yazarlarımızın fikirlerine, yaptıklarına ve yazmadıkları her bir günü sakin bir şekilde gözlemlediğim bu dönemde sözlüğümüzün yazarlarının yaşadığı psikolojik sorunları merak etmekteyim.. böyle bir sessizliğin açıklaması ne olabilir ki?!

sözlüğün en kaliteli yazarı

ragnar
Başlığı açan şahsın böyle bir yeteneğe sahip olmadığını ben dahil bütün yazarlarımız biliyor.. böyle bir tartışmanın benim olduğum bir sözlükte yapılması gerçekten utanç verici.. bütün bayan arkadaşlarımız bu sorunun cevabını beni göstererek vermiştir..

ragnar

ragnar
Kralın hasretiyle yanıp tutuşan insanları kıramadığı için yeniden gelme kararı alan yazardır.. Unutmayın sözlüğü sözlük yapan ragnar'dır.. Bu arada geçen ay hesabıma para geçmedi onu da unutmadım..!

sabahlamak

ragnar
Çoğu zaman yaptığım ve kendimi hayattan kopartma noktasına getirtecek kadar yaşadığım bir olaydır. Genellikle okuldaki sabah 9 dersine gidildikten sonra eve gidip uyumayla devam eden döngü.. Gözler pörtlek pörtlek geziyoruz ortalıkta..

çomü sözlük

ragnar
Eski tadını hiçbir zaman veremeyecek olan sözlüktür.. en iyi yazarlarını kaybettikten sonra sıralamalarda en altlara kadar düşmüşlerdir.. Facebook durumlarına dönmüş entryleriyle geliştirsinler bakalım sözlüklerini ahahahaahahah

ufo

ragnar
Kimliği belirlenemeyen hava aracına verilen isim. Oğuz sasi'nin bilgi içeren yayınlarından aklımda kalmış.. 1. Dakikadan sonra izlemenizi öneririm
Uyarı: kulaklarınız arada patlayabilir

ali koç istifa

ragnar
Değişimin sancılı olacağını baştan biliyorduk. Bu zamana kadar Aziz Yıldırım ve yandaşlarının yaptığı hatalar dışında Ali Koç'a yüklenmek oldukça basit bir olay. İlerleyen dönemlerde oturmuş bir takımla güzel günler göreceğiz..
Ekte aziz yıldırım'ın transfer'e harcadığı paraları görmektesiniz.. yorum yok.. https://bit.ly/2E2RR9G
0 /