confessions

ragnar

Yazar - 2. Nesil  · 31 Ekim 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 185
  2. takipçi 2
  3. puan 859

pucca'nın yedi yıl hapis cezası alması

ragnar
mizahi bir tweet attığı gerekçesiyle uyuşturucuya özendirme suçlamasıyla
7 yıl hapis cezasına çarptırılan sosyal medya fenomeni... Bir yorum yapmayacağım... Türkiye'de alışık olduğumuz bir adalet düzeni... Kendisinin yazdığı kitapları pek sevmezdim... Unutmadan...(bkz:deniz Seki)
"haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır"

kaliteli yalnızlık

ragnar
Güzeldir. Belli bir süre sonra etrafınızda insanlar
olduğunda bile Kimseyi kaybetmekten korkmamaya başlarsınız.. kötüdür. Fazla alışıldığında toplumda bencil,duygusuz ve havalı sıfatlarını alırsınız.. Bence böyle sebepler için yapılabilir..

1984

ragnar
Ragnar'ın gölgesinde kalacak olan yazar arkadaşlarımız.. benim gelmemle birlikte sözlükten elini ayağını çekmiştir.. Belki bir sene sonra kendisini görebiliriz..

city of lies

ragnar
biggie ve Tupac'ın anısına.. Polislerin ırkçı ve suçlu olduğu dönemlerde biggie'nin cinayetinin nasıl örtbas edildiğini dolu ve akıcı bir anlatımla izliyorsunuz..
Puanım:7/10
IMDb:6,4

sözlüğün sessiz kalması

ragnar
Yazarlarımızın fikirlerine, yaptıklarına ve yazmadıkları her bir günü sakin bir şekilde gözlemlediğim bu dönemde sözlüğümüzün yazarlarının yaşadığı psikolojik sorunları merak etmekteyim.. böyle bir sessizliğin açıklaması ne olabilir ki?!

sözlüğün en kaliteli yazarı

ragnar
Başlığı açan şahsın böyle bir yeteneğe sahip olmadığını ben dahil bütün yazarlarımız biliyor.. böyle bir tartışmanın benim olduğum bir sözlükte yapılması gerçekten utanç verici.. bütün bayan arkadaşlarımız bu sorunun cevabını beni göstererek vermiştir..

ragnar

ragnar
Kralın hasretiyle yanıp tutuşan insanları kıramadığı için yeniden gelme kararı alan yazardır.. Unutmayın sözlüğü sözlük yapan ragnar'dır.. Bu arada geçen ay hesabıma para geçmedi onu da unutmadım..!

sabahlamak

ragnar
Çoğu zaman yaptığım ve kendimi hayattan kopartma noktasına getirtecek kadar yaşadığım bir olaydır. Genellikle okuldaki sabah 9 dersine gidildikten sonra eve gidip uyumayla devam eden döngü.. Gözler pörtlek pörtlek geziyoruz ortalıkta..

çomü sözlük

ragnar
Eski tadını hiçbir zaman veremeyecek olan sözlüktür.. en iyi yazarlarını kaybettikten sonra sıralamalarda en altlara kadar düşmüşlerdir.. Facebook durumlarına dönmüş entryleriyle geliştirsinler bakalım sözlüklerini ahahahaahahah
0 /