confessions

ragnar

Yazar - 2. Nesil  · 31 Ekim 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 172
  2. takipçi 2
  3. puan 735

okan bayülgen

ragnar
Zaga,disko kralı ve makina gibi programlarıyla bir döneme damgasını vurmuş.. ağır abi filmiyle ne oluyor lan? Okan aktör mu oluyor dediğimiz Türkiye'nin en iyi talk show sunucusu.. zamanında gezi yorumları baya bir tepki toplamıştı.. kariyerinin düşüşünü dada adında yaptığı programda yaşadı.. artık Türk medyasında tutunamayacağını hepimiz biliyorduk.. anarşik tavırları çook özlendi..

şakirin yeri ve donanma çay bahçesi

ragnar
Çanakkale'nin ezeli rakipleridir..
donanmanın çok tercih edilmemesinin sebebi yaşlıların çok takıldığı bir yer olması.. şakir'in sevilmeme sebebi garsonların her dakika çay kitleme merakı, iki kişinin kart oynamasının yasak olması.. küçücük masalar.. ama yine de Şakir'in yeri tercih ediliyor peki neden?
popüler oldun mu sırtın yere gelmezde ondan..

matrax

ragnar
zeki kayahan coşkun'un geceleri neşeli kılan radyo programı..
zeki kayahan 9 temmuz'da show radyo'dan ayrılmasıyla bu aralar yayın yapamıyor.. yeni radyo tekliflerini bekliyor abimiz..
"takside kitap" uygulamasını radyodan talimat vererek başlatan güzelim program.

joe barbaro

ragnar
Tepkileriyle uzunca bir süre güldüren, kadınları hitabetiyle tavlayan.. "Bebeğim elbisen güzel, ama sabah kalktığında kırışık olursa daha bir güzel olur" Vito'nun kadim dostu olan paşa Joe..

liverpool

ragnar
dünyanın en köklü kulüblerinden birisidir.. 2005 yılındaki şampiyonlar ligi finalinde yaptıkları geri dönüşle bütün dünyaya You'll Never Walk Alone şarkısını dinletmişlerdir..
19 ve 89 crouch, 32, 53 ve 56 benayoun, dk. 69 gerrard, dk. 78 ve 81 babel

selman öğüt

ragnar
atatürk ile tayyip erdoğan'ı kıyaslayan medipol üniversitesi öğretim üyesidir.. televizyon'da medipol üniversitesinin reklamını gördüğümde yandaş bir üniversite demiştim ahahaha
keşke toplumu bölmeye yönelik şeyler yerine şu krizi nasıl atlarız diye düşünülse.. ama yok işte..