confessions

ragnar

Yazar - 2. Nesil  · 31 Ekim 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 172
  2. takipçi 2
  3. puan 735

ragnar

ragnar
Kralın hasretiyle yanıp tutuşan insanları kıramadığı için yeniden gelme kararı alan yazardır.. Unutmayın sözlüğü sözlük yapan ragnar'dır.. Bu arada geçen ay hesabıma para geçmedi onu da unutmadım..!

sabahlamak

ragnar
Çoğu zaman yaptığım ve kendimi hayattan kopartma noktasına getirtecek kadar yaşadığım bir olaydır. Genellikle okuldaki sabah 9 dersine gidildikten sonra eve gidip uyumayla devam eden döngü.. Gözler pörtlek pörtlek geziyoruz ortalıkta..

çomü sözlük

ragnar
Eski tadını hiçbir zaman veremeyecek olan sözlüktür.. en iyi yazarlarını kaybettikten sonra sıralamalarda en altlara kadar düşmüşlerdir.. Facebook durumlarına dönmüş entryleriyle geliştirsinler bakalım sözlüklerini ahahahaahahah

ufo

ragnar
Kimliği belirlenemeyen hava aracına verilen isim. Oğuz sasi'nin bilgi içeren yayınlarından aklımda kalmış.. 1. Dakikadan sonra izlemenizi öneririm
Uyarı: kulaklarınız arada patlayabilir

ali koç istifa

ragnar
Değişimin sancılı olacağını baştan biliyorduk. Bu zamana kadar Aziz Yıldırım ve yandaşlarının yaptığı hatalar dışında Ali Koç'a yüklenmek oldukça basit bir olay. İlerleyen dönemlerde oturmuş bir takımla güzel günler göreceğiz..
Ekte aziz yıldırım'ın transfer'e harcadığı paraları görmektesiniz.. yorum yok.. https://bit.ly/2E2RR9G

joe barbaro

ragnar
Tepkileriyle uzunca bir süre güldüren, kadınları hitabetiyle tavlayan.. "Bebeğim elbisen güzel, ama sabah kalktığında kırışık olursa daha bir güzel olur" Vito'nun kadim dostu olan paşa Joe..
0 /