confessions

ragnar

Yazar  · 31 Ekim 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 120
  2. takipçi 2
  3. puan 401

oyunun yıldızları

ragnar
11.11.2018 tarihinde düzenlenen ve her sene yapılmasını umduğum yılın yayıncıları ve oyuncularının belirlendiği ödül töreni.. törenin en güzel tarafı jüri üyelerinin seçimleri yapması, halk oylamasıyla da adaylara 1 kişi daha ekleniyor..
Kazananlar:
Yılın erkek yayıncısı: Jahrein
Yılın kadın yayıncısı: Miafitz
Yılın Battle Royale yayıncısı: Mithrain
Yılın FPS oyuncusu: wtcn
Yılın İRL yayıncısı: Kendine Müzisyen
Yılın yükselen yayıncısı: Can Sungur
Yılın e-spor sunucusu: Scarlet
Yılın youtube oyun kanalı: pintipanda
Yılın yaratıcı içeriği: Bosslayf
Yılın E-sporcusu: Zeitnot
Yılın E-spor takımı: Royal Bandits
YILIN FARKLI OYUNLAR YAYINCISI: Grimnax

zidane

ragnar
(bkz:materazzi)'nin annesine küfretmesi sonucu o meşhur kafa vuruşunu yaparak oyundan atılan, italya'nın dünya kupasını kazanmasında büyük başrol oynayan efsane. (bkz:Real madrid)'de oyuncuyken 2, teknik direktörken 3 kez şampiyonlar ligi kupası kazandı.. yaz yaz bitmez..

recep tayyip erdoğan

ragnar
türkiye'nin başına, bahçeli'nin 2002'de erken seçim istemiyle gelmiş olan bir siyasetçi. okuduğu şiir nedeniyle hapse girdikten sonra çoğu insanın kafasına lider olarak girmiştir.. eski refah partisinden ayrılarak abdullah gül ile birlikte parti kurmaya kadar gitmiş maceralarını halen daha devam ettirmektedir. beraber girdikleri yolda çoğu arkadaşını yanından uzaklaştırarak başkan olma sürecine kadar güzel idare etmiştir.. şuan ki popülerliğini kemal kılıçdaroğlu ve devlet bahçeli'ye borçludur.(bkz:Silivri çok soğuk)

çomü

ragnar
zenginlerin dostu olan şehrin güzide üniversitesi.. boğaz manzarasıyla kalplerde taht kuran fakat işleyiş olarak sınıfta kalan bir okul.. [bkz]ders saatinde ders programının değişmesi[bkz] annemin ve babamın tanıştığı okul..

game of thrones

ragnar
George R. R. Martin'in yazdığı kitaptan uyarlanan..
baş karakterleri hunharca öldürtmekten zevk alan, aykırılığın had safhada olduğu, seks'i ve köleliği akılda kalıcı bir şekilde dile getiren yabancı dizi.. henüz the walking dead kadar kalitesini yitirdiğine inanmıyorum.. finalini sulu gözlerle bekliyoruz..

regular show

ragnar
2012'de emmy ödülü alan çizgi dizi.. cartoon network'un kalite koktuğu zamanlardan kalma.. imdb puanı 8,3.. bir çizgi dizinin puanını 23 bin kişi oyluyorsa hitap ettiği kitlenin yaş ortalaması yoktur zannımca..

ronaldinho

ragnar
paris saint germain, barcelona ve milan gibi kulüplerde oynamış..
441 maçta 167 gol atmış..
2004-2005 sezonu barcelona ile şampiyonlar ligi kupasını kaldırmıştır..
milli maç kariyerinde 1 dünya kupası, 1 fıfa konfederasyon kupası, 1 copa amerıca ve 2008 olimpiyatlarında şampiyonluk kazanma başarısını gösteren efsane..
"oyun kurucu" olmasına rağmen forvet mevkiinde güzel işler çıkartan nadir futbolculardan..
2004 ve 2005'te ballon d'or ödülünü kazanarak dünyanın sayılı oyuncuları arasında olduğunu bir kez daha göstermiştir..

tütün içmek

ragnar
Öğrencinin ve emekçinin zar zor geçindiği bir ülkede, lüks olan alışkanlığını 2-3 poğaça parası fiyatına indirmek için başvurduğu sigara alma yöntemidir.. alternatif olarakta (bkz:kaçak sigara) kullanımı vardır.. tabi Çanakkale gibi küçük şehirlerde zor bulunduğundan direk hazır sarmaya koşulur..

yahşi batı

ragnar
western parodileri arasında türk mizahını çok iyi yansıtan bir film.. "türk filmi olduğu için olabilir mi?" diye soruyorsanız şuan ki komedi filmlerinde ki türk mizahının boktanlığı hakkında konuşabiliriz..
(bkz:cem Yılmaz) bu filmden
sonra bayağı kötü filmler çıkardı.. sonra (bkz:arif V 216 ) filmiyle toparladı..

akkuyu nükleer santrali

ragnar
2023'te ilk ünitesinin yapılması planlanan nükleer santral..(bkz:putin) ile (bkz:tayyip erdoğan) ortaklığı sonucu "20 milyar dolarlık yatırımla yapılan santral 35 milyar kilovatsaat elektrik üretimiyle istanbul'un enerji ihtiyacını karşılayabilecek."
açıkça konuşmak gerekirse daha depreme dayanıklı ev yapamayan bir ülke nükleer santral kuruyor.. nükleer atıkları güvenli bir şekilde saklamayı dünya üzerindeki hiçbir ülke'nin başaramaması bir yana o santral kurulduktan sonra oluşabilecek bir kazada; bebeklerin sakat doğması ve kalıtsal hastalıkların başlamasıyla birlikte marmara depreminden daha feci bir yıkımla karşı karşıya kalabiliriz..
0 /