zevkten 12 köşe olduğunuz anlar

deer
bilen bilir akçaylı,yaz aşığı bir herifim ben.çanakkale'nin bu iflah olmaz soğuğu karşısında tabikide depresyonlar içerisinde kaldım 1-2 hafta.bugün yapılan "mor ve ötesi" konserine gitmemiş odada ne yapsam diye düşünüyordum.aldım biralarımı,hafif ispanyol müziğimle gözlerimi kapatıp ayvalık'ta ayaklarımı uzattığım rum evinin balkonunu hayal ettim.o kadar kaptırmışım ki kendimi kulaklıklarımı çıkarmamış ve yarım saat gözlerim kapalı bir halde beklemişim.bu yarım saat içerisinde gözümün önüne eteği belinde,bal dudaklı rum kızları mı gelmedi mi dersin?karısıyla denize girip biralarını yudumlayan ragıp amcayı mı görmedim dersin? sanal gerçeklik gözlüğü takmış gibi oldum.gözlerimi açtığımda oluşan mutluluğu size açıklayamam.(kış mevsiminin amk)
cokguzelyemekyaparim
okumak istediğim kitabın indirimde olduğunu fark ettiğim an, yolda yürürken sevdiğim bir insanla karşılaştığım an, kahvaltı yaparken süngerbob izlemek, anneme sarılarak uyumak gibi anlardır.
biletci
Avrupa yakası izlemek, ebebek magazasında bebiş kıyafetlerini koklamak, dedikodu yapmak, buz gibi havada yorgan altına girip kol ve bacakları ovuşturmak
coklar sokaginda bir yalniz
hoşlandığınız insana attığınız mesajı yanıtsız bırakmadığında.

ancak o yanıt hiçbir zaman gelmez. böyle de bir gerçeği gözden kaçırmamak gerek. siz yine de mesaj atma cesaretine sahip olduğunuz için kendini iyimserlikle teselli etmeye devam edebilirsiniz.
ordoabchao
Sabah yapılacak olan işi bir gün önceden yaptığım gerçeğini gece yastığa başımı koyduğumda bir daha hatırlamak. Uyku kalitesini bile etkiliyor.